پوتین: تغییرات جدی در سیاست جهانی در حال رخ دادن است

© Sputnik / Пресс-служба президента Казахстана /  مراجعه به بانک تصاویر Президент РФ Владимир Путин на пленарном заседании VI саммита Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии (СВМДА) во Дворце Независимости (13 октября 2022). Астана
Президент РФ Владимир Путин на пленарном заседании VI саммита Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии (СВМДА) во Дворце Независимости (13 октября 2022). Астана - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 13.10.2022
عضو شوید
ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه می‌گوید که تغییرات جدی در سیاست جهانی در حال رخ دادن است.
به گزارش اسپوتنیک، رئیس‌جمهور روسیه در نشست تعامل و اقدامات اعتماد در آسیا (سیکا) که امروز پنجشنبه در آستانه برگزار شد، گفت: جلسه امروز در شرایط تغییرات جدی در سیاست و اقتصاد جهانی برگزار می‌شود. جهان واقعاً دارد چند قطبی می‌شود. و آسیا اگر نگوییم دارای نقشی کلیدی در این امر است، حداقل مراکز جدید قدرت در آنجا در حال تقویت هستند.
رئیس‌جمهور پوتین خاطرنشان کرد که کشورهای منطقه آسیا لوکوموتیو رشد اقتصادی جهان هستند، اتحادیه های همگرایی در اینجا به صورت پویا و با بازده خوب عمل می‌کنند.
رئیس‌جمهور روسیه گفت: روسیه نیز به طور فعال در همه این فرآیندها مشارکت دارد. ما خواستار توسعه و شکوفایی آسیا و ایجاد فضای باز گسترده برای همکاری های تجاری و سرمایه‌گذاری متقابل سودمند، برای گسترش و تعمیق روابط همکاری در بخش های مختلف اقتصاد هستیم.
وی یادآور شد که این روسیه بود که در خاستگاه ایجاد شورای تجاری در نشست تعامل و اقدامات اعتماد در آسیا قرار داشت که از طریق آن کنفرانس ها و سمینارهای موفق بسیاری در طول سال های گذشته درباره همه طیف موضوعات اقتصادی برگزار شده است.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала