نواک: روسیه آماده تامین گاز از طریق خط لوله باقیمانده نورد استریم 2 است

© Photo / ForsvarskommandoenМесто утечки на газопроводе "Северный поток-2" у берегов датского острова Борнхольм
Место утечки на газопроводе Северный поток-2 у берегов датского острова Борнхольм - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 05.10.2022
عضو شوید
معاون نخست‌وزیر روسیه گفت کشورش آماده است تا از طریق خط لوله "سالم" نورد استریم 2 گاز را به خریداران برساند.
به گزارش اسپوتنیک، الکساندر نواک، معاون نخست‌وزیر روسیه اعلام کرد که این‌کشور آماده است تا از طریق خط لوله باقیمانده نورد استریم 2 گاز را به خریداران برساند.
نواک گفت: "، البته، (تامین) امکان پذیر است."
معاون نخست وزیر گفت که روسیه به تحویل نفت فقط به خریدارانی که مکانیسم های قیمت گذاری در بازار را فراهم می‌کنند، ادامه می دهد.
پیش ازاین شرکت انرژی روسیه گازپروم اعلام کرد، فشار در خطوط لوله جریان شمالی 1 و 2 به حالت عادی بازگشته و نشتی‌ها پایان یافته است
این شرکت روز دوشنبه (3 اکتبر) در بیانیه‌ای اعلام کرد که ممکن است جریان گاز روسیه به مشتریان اروپایی از طریق رشته باقیمانده نورد استریم 2 پس از بررسی صحت عملکرد گازپروم از سر گرفته شود. ریسمان – خط B خط لوله – در انفجارهای هفته گذشته که خط A و هر دو رشته نورد استریم 1 را سوراخ کرد آسیبی ندید.
مقامات دانمارکی هفته گذشته نشتی در سه رشته خطوط لوله نورد استریم 1 و 2 را پس از اینکه یکی از اپراتورهای محلی متوجه کاهش فشار در پی یک سری انفجارهای زیردریایی در منطقه شد، گزارش کردند. قبل از این حادثه ، روسیه گاز اتحادیه اروپا را از طریق خط لوله نورد استریم 1 تامین می کرد.
الکساندر نواک، معاون نخست وزیر روسیه اخیرا گفت که مسیرهای گاز قابل تعمیر هستند، اما این فرآیند پرهزینه و زمان بر خواهد بود. به گفته وی، اولین گام مسکو یافتن مقصر این حمله خواهد بود.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала