کرملین: عملیات ویژه تا آزاد سازی کامل دونتسک ادامه خواهد داشت

© Sputnik / Alekseiy Nikolskiy /  مراجعه به بانک تصاویر پسکوف
پسکوف - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 28.09.2022
Telegram
دبیر مطبوعاتی کرملین می‌گوید که عملیات ویژه روسیه تا آزادسازی کامل دونتسک تدامه خواهد داشت.
به گزارش اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور روسیه در پاسخ به سوال خبرنگاران که آیا عملیات ویژه پس از الحاق مناطق جدید ادامه خواهد داشت یا خیر گفن: "حداقل لازم است که کل قلمرو جمهوری خلق دونتسک آزاد شود."
پسکوف در درباره اینکه آیا پس از امضای سند پیوستن مناطق جدید عملیات ویژه ادامه خواهد یافت یا خیر گفت: "حداقل آنچه من می توانم با دقت مطلق به شما بگویم، می دانید که هنوز همه سرزمین های جمهوری خلق دونتسک آزاد نشده اند. ما در مورد سرزمینی صحبت می کنیم که در مرزهای سال 2014 قرار دارند. بنابراین، عملیات ویژه حداقل تا آزادسازی کامل این مناطق ادامه خواهد داشت."
یادآوری می کنیم، که همه پرسی پیوستن به روسیه در 23 سپتامبر در جمهوری خلق دونتسک و لوهانسک و همچنین در مناطق خرسون و زاپوریژیا آغاز شد. رای گیری پنج روز، تا 27 سپتامبر به طول انجامید.
مردم با ابتکار عمل برگزاری فوری همه پرسی به مقامات منطقه ای را درخواست کردند. به گفته نمایندگان جمهوری ها و مناطق، پیوستن به روسیه باعث امنیت سرزمین های آنها و احیای عدالت تاریخی خواهد شد. به نظر آنها، این تصمیم در چارچوب اقدامات تروریستی دوامدار از سوی مقامات اوکراینی و اعضای ناتو، که برای کشتن غیرنظامیان سلاح تهیه می کنند، بسیار ضروری است.
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه گفت، که روسیه از تصمیمی که توسط ساکنان مناطق دونباس، زاپوریژیا و خرسون اتخاذ خواهد شد، پشتیبانی خواهد کرد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала