احمد مسعود: مردم افغانستان با دست خالی علیه طالبان و تروریسم جهانی می‌جنگند

© @https://twitter.comرهبر مقاومت علیه طالبان: آماده هر نوع جنگ هستیم
رهبر مقاومت علیه طالبان: آماده هر نوع جنگ هستیم - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 05.09.2022
Telegram
رهبر جبهه مقاومت ملی می‌گوید: مردم افغانستان و جبهه مقاومت علیه طالبان و تروریسم بین‌المللی با دست خالی می‌جنگند، اما برای ایستادن در برابر این گروه به حمایت جامعه جهانی نیاز دارند.
به گزارش اسپوتنیک، احمد مسعود، رهبر جبهه مقاومت ملی افغانستان در گفتگویی با روزنامه اندین اکسپرس می‌گوید مردم آماده‌اند علیه طالبان بایستند و برای آزادی مبارزه کنند اما به حمایت نیاز دارند.
به گفته او مهم‌ترین چیز حمایت سیاسی و تدارکات است. او توضیح داده که جبهه مقاومت کمبود تخصص، نیروی انسانی و سرباز ندارد، اما کمبود تدارکات دارد.
احمد مسعود گفته است هیچ دولتی تاکنون از جبهه مقاومت ملی افغانستان حمایت نکرده و این جبهه با حمایت مردمی در برابر طالبان مبارزه می‌کند.
او در توضیح وضعیت نبردها گفت: “ما از یک طرف، یک گروه تروریستی داریم که توسط برخی از کشورهای مورد حمایت تروریست‌ها حمایت می‌شود و از سوی دیگر، ما میهن‌پرستان دموکراتیک، میانه‌رو و واقعی افغانستان را داریم که برای کشور خود علیه تروریسم بین‌المللی با دست خالی می‌جنگند.”
احمد مسعود گفته است این جبهه از هر کشوری که بخواهد به آنها کمک کند، کمک خواهد پذیرفت. او تاکید کرده که طالبان از گروه‌های تروریستی بین‌المللی حمایت می‌شوند و بر مردم این کشور ستم می‌کنند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала