Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان  , 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

از خود گذشتگی دمبله برای ماندن در بارسلونا

© REUTERS / Albert Geaدمبله
دمبله - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 13.08.2022
Telegram
مهاجم فرانسوی برای ادامۀ حضور در بارسلونا فداکاری بزرگی کرده است.
به گزارش اسپوتنیک، طبق ادعای نشریه اسپورت، دستمزد عثمان دمبله در قرارداد جدید، 16 میلیون یورو ناخالص است که با کسر مالیات به 8 میلیون یورو کاهش پیدا می کند. دستمزد قبلی دمبله 18 میلیون یورو خالص در سال بود.
همچنین بر اساس بندهای متغیر، دستمزد دمبله تا 10 میلیون یورو در سال نیز خواهد رسید. به این ترتیب دمبله در دو سال پیش رو می تواند 20 میلیون یورو خالص از بارسلونا دستمزد بگیرد که رقم قابل توجهی خواهد بود.
رقم فسخ قرارداد دمبله نیز 50 میلیون یورو است. جالب اینکه بارسلونا تا دیروز نتوانسته قرارداد جدید دمبله را ثبت کند و با فعال کردن اهرم مالی چهارم موفق به انجام این کار شد.
ستاره فرانسوی بارسلونا که پس از چند فصل ناموفق، با ورود ژاوی به این تیم عملکرد درخشانی را در فصل گذشته به ثبت رساند، نظر هواداران و مدیریت این تیم را برای تمدید قرارداد جلب کند.
البته در ابتدا او تصمیم نداشت به هیچ وجه دستمزد خود را کاهش دهد و رفته رفته او این درخواست بارسلونا را پذیرفت تا در جمع شاگردان ژاوی ماندگار شود.
اکنون رسانه‌های خارجی در رابطه با کاهش دستمزد این ستاره جوان شفاف سازی کرده‌اند که نشان می‌دهد دمبله برای ماندن در جمع آبی اناری‌ها از خود گذشتگی زیادی کرده است.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала