زنده سوزاندن بیش از 30 نفر از سوی اوباشان در ماداگاسکار

© Flickr / David Amslerflame
flame - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 31.07.2022
Telegram
منابع رسانه‌ای از زنده سوزاندن بیش از 30 نفر در آتش نزدیک پایتخت کشور افریقایی ماداگاسکار ازسوی عوامل یک گروه تبهکار خبر دادند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، دستکم ۳۲ نفر در منطقه‌ای در شمال پایتخت کشور افریقایی ماداگاسکار در آتش سوزی به دست گروهی اراذل و اوباشان جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری "نیوز آرمنیا" نوشته است، که این حادثه روز جمعه پس از آن رخ داد که اوباش محلی معروف به "داهالو" خانه‌ها را در حالیکه ساکنان در منازل حضور داشتند به آتش کشیدند. این آتش‌سوزی در منطقه "آنکازوبه" حدود ۷۵ کیلومتری شمال "آنتاناناریوو" پایتخت ماداگاسکار رخ داد.
تیم ملی فوتبال افغانستان - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 21.03.2022
ورزش
حریف جدید تیم ملی فوتبال افغانستان به جای ماداگاسکار معرفی شد + عکس
داهالو، گروه‌های تبهکار سازمان‌یافته در بخش‌هایی از ماداگاسکار هستند که دام‌های ساکنان محلی را می‌دزدند و مرتکب جنایات دیگری می‌شوند.
وزارت دفاع ماداگاسکار اعلام کرد، که نیروهای امنیتی برای جستجوی عاملان به منطقه اعزام شدند. گفته‌ می‌شود که حمله به این منطقه احتمالاً انتقام داهالو از اعضای منطقه به دلیل ارائه اطلاعات به مقامات امنیتی در عملیات‌های قبلی علیه آن‌ها بوده است.
وزیر دفاع این کشور در واکنش به این فاجعه انسانی گفت: "ما کسانی را که مرتکب این جنایت شدند و همدستان آنها را تعقیب خواهیم کرد."
به دنبال این حادثه شهروندان این کشور در بخش‌هایی از ماداگاسکار دست به تظاهرات زدند.
یادآوری می کنیم، که ماداگاسکار کشوری جزیره‌ای در اقیانوس هند و در جنوب شرقی قاره آفریقاست و با ۵۹۲۸۰۰ کیلومتر مربع دومین کشور بزرگ جزیره‌ای جهان پس از اندونزی است.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала