ترامپ: آمریکا نمی‌تواند به کشور های دیگر درس اخلاق بدهد

© AFP 2023 / Seth Herald/Getty Imagesترامپ: آمریکا نمی‌تواند به کشور های دیگر درس اخلاق بدهد
ترامپ: آمریکا نمی‌تواند به کشور های دیگر درس اخلاق بدهد  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 09.07.2022
Telegram
رئیس جمهور سابق آمریکا می‌گوید: ایالات متحده در حالی که خود غرق در وحشی گری است، بیهوده به دیگران درس اخلاق می‌دهد.
به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در یک کارزار انتخاباتی در لاس وگاس گفت که ایالات متحده در حال افول است، بی گناهان در خیابان ها کشته می شوند و مقامات فعلی بیهوده به مردم و ایالت های دیگر موعظه می کنند و درس اخلاق می‌دهند.
رئیس جمهوری سابق آمریکا همچنین گفت که اجرای قانون در دولت جو بایدن، رئیس جمهوری کنونی این کشور درحال فروپاشی است و مردم بیگناه در ایالات متحده در رنج هستند.
وی گفت: ما ملتی در حال انحطاط هستیم. ما هرگز اینطور نبوده‌ایم. کشورمان در حال به زانو در آمدن و تحقیر شدن در برابر جهان است.
رئیس جمهوری سابق آمریکا افزود: با این حال هنوز هم داریم به دیگر کشورها و دیگر مردمان درباره دموکراسی‌هایشان امر و نهی می کنیم درحالیکه خیابان‌ها پر است از خون افراد بیگناه. اگر این وحشی‌گری به سرعت متوقف نشود و تغییر نکند، ما دیگر کشوری نخواهیم داشت.
ترامپ با اشاره به افزایش میزان و نرخ کشتار، ماشین دزدی و سرقت‌های مسلحانه، جرایم سازمان یافته و تیراندازی چهارم جولای در آمریکا گفت: قبل از هر چیز باید کشورخود را امن تر کرد. دولت کنونی ایالات متحده سیاست‌های ضعیفی در مقابله با جرایم دارد.
رئیس جمهوری سابق ایالات متحده همچنین گفت، مرز کشور در وضعیت بد و آنارشی است و آمریکا در حال حاضر با معضل مواد مخدر روبروست.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала