پوتین: غرب از اوکراینی ها مانند مواد مصرفی در بازی ژئوپولیتیک استفاده می کند

© Sputnik / Grigory Sysoev  /  مراجعه به بانک تصاویر Президент РФ Владимир Путин на встрече глав государств - участников шестого Каспийского саммита в широком составе в Ашхабаде
Президент РФ Владимир Путин на встрече глав государств - участников шестого Каспийского саммита в широком составе в Ашхабаде - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 01.07.2022
Telegram
پوتین: غرب از میلیون ها اوکراینی به عنوان مواد مصرفی در بازی های ژئوپلیتیک استفاده می کند.
به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفت که غرب امروز به طرز بدبینانه ای از میلیون ها اوکراینی به عنوان مواد مصرفی در بازی های ژئوپلیتیک خود و تلاش برای مهار روسیه استفاده می کند، در دنیای "آمریکایی" حقوق همه افراد دیگر به سادگی پایمال می شود.
وی گفت: غرب به اصطلاح جمعی... در اقدامات خود بر این اساس نتیجه می گیرد که هیچ جایگزینی برای مدل جهانی لیبرال آنها وجود ندارد. و این مدل، باید نام واقعی آن را بنامیم، هنوز همان نسخه به روز شده استعمار نو است و نه چیز دیگر، جهانی به سبک آمریکایی، دنیایی برای نخبگان، که در آن حقوق دیگران به سادگی نقض می شود. تایید واضح این امر سرنوشت بسیاری از کشورها و مردم در خاورمیانه، سایر مناطق جهان و امروز میلیون ها نفر در اوکراین است که غرب به سادگی از آنها به عنوان مواد مصرفی در بازی های ژئوپلیتیکی در تلاش برای مهار روسیه استفاده می کند.
وی افزود: این تلاش‌ها برای مهار چیزی جز تمایل به جلوگیری از توسعه روسیه با سرعت مورد نیاز و بر اساس ارزش‌های سنتی مورد نیاز نیست.
رئیس جمهور تاکید کرد: "این چه نوع بازدارندگی است؟ این فقط یک مبارزه با روسیه است."
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала