دورنمای ورشکستگی آلمان به دلیل اعمال تحریم‌ها علیه روسیه

© Sputnik / Igor Zarembo /  مراجعه به بانک تصاویر Посетители на смотровой площадке Рейхстага
Посетители на смотровой площадке Рейхстага - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 13.04.2022
Telegram
نشریه آلمانی Compact اعلام کرد که اعمال تحریم های آلمان علیه فدراسیون روسیه منجر به فروپاشی این کشور در تمام زمینه های اقتصادی خواهد شد.
به گزارش اسپوتنیک، نشریه کامپکت، در مقاله‌ای آینده آلمان را پیش بینی کرده و گفته شده است که کمک تسلیحات به اوکراین و امتناع از گاز روسیه به منافع آلمان نیست.
این نشریه به گفته های وزیر اقتصاد آلمان اشاره کرده و گفته است که امریکا سوخت شیل صادر می کند و تولید آن آسیب های جبران ناپذیری به محیط زیست وارد می کند.
کامپکت درمورد خرید گاز از ایالات متحده نیز افزود: "برای اینکه آلمان بتواند سوخت دریافت کند، نیاز به ساخت ترمینال های ویژه است و ساخت آنها حداقل دو سال و میلیاردها سرمایه گذاری طول خواهد کشید."
Приготовление картошки фри  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 02.04.2022
حذف چپس از صورت غذای رستوران های آلمان در پی تحریم های روسیه
این نشریه درمورد بدهی آلمان همچنان اشاره کرده است: طبق محاسبات کارشناسان اقتصادی، ما در حال حاضر 5 تا 7 تریلیون یورو بدهی داریم و طبق مقررات قدیمی قانون اساسی، حق نداریم یک سنت بیشتر وام بگیریم."
روزنامه‌نگار Compact از آلمان خواست تا با فدراسیون روسیه توافقنامه‌ای منعقد کند که بی‌طرفی خود را در مورد اوکراین ثابت کند و به کمک سلاح به این کشور پایان دهد.
علاوه بر این، در این مقاله آمده است که آلمان باید مالیات بر درآمد را کاهش دهد، خدمت اجباری عمومی را معرفی کند، فرستادن سربازان را به خارج از کشور منع کند، موضع بی‌طرف خود را حفظ کند و تعداد افراد در پارلمان را به نصف کاهش دهد.
روزنامه خاطرنشان کرده است که اگر این اقدامات بطور جدی و فوری صورت نگیرد، آلمان در تمام زمینه ها سقوط خواهد کرد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала