Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان  , 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

تغییر موقعیت جوردی کرایف از مدیر بین المللی به دبیر فنی بارسا

© REUTERS / Albert Geaباشگاه بارسلونا A woman casts her ballot in a polling station at FC Barcelona's Auditorium, next to Camp Nou stadium, during regional elections in Catalonia, amid the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Barcelona, Spain, 14 February 2021. REUTERS/Albert Gea
باشگاه بارسلونا A woman casts her ballot in a polling station at FC Barcelona's Auditorium, next to Camp Nou stadium, during regional elections in Catalonia, amid the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Barcelona, Spain, 14 February 2021. REUTERS/Albert Gea - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 18.03.2022
Telegram
قرار است که جوردی کرایف از مدیر بین المللی فوتبال در بارسلونا، به سمت دبیر فنی برسد.
به گزارش اسپوتنیک؛ جوردی کرایف به یک چهره بسیار مهم در چارت سازمانی منطقه‌ی فوتبال به کارگردانی ماتئو آلمانی تبدیل شده است. از زمان ورودش، هر دو روابط شان را تقویت کردند و ارتباط بسیار خوبی برقرار کردند. با ژاوی آنها قبلا همدیگر را می‌شناختند و در واقع رابطه آنها عالی است.
این سه نفر مسئول اصلی امضا بازیکنان جدید هستند، به دنبال خروجی در قالب انتقال یا واگذاری و در نهایت برنامه ریزی تیمی هستند که مربی تراسا از روی نیمکت هدایت می‌کند. کرایف در حال حاضر کار می‌کند، اما از فصل آینده، پست او از مدیر فوتبال بین المللی به دبیر فنی تبدیل خواهد شد. این یک تغییر نام ساده است زیرا عملکردها قبلاً انجام شده‌اند و اتفاقاً با موفقیت همانطور که در بازار زمستان گذشته مشاهده شد (ایده شرط بندی روی آداما بود).
با این حال، جوردی کرایف که مراقب تمام جزئیات است، با نامگذاری "دبیر فنی" احساس راحتی نمی‌کند، به خصوص به دلیل ترجمه آن به انگلیسی.
باید دید که آیا در نهایت موقعیت او به این شکل نامگذاری می‌شود یا در نهایت جایگاه دیگری را انتخاب می‌کند. در هر صورت، عملکرد آن بسیار فراتر از آن چیزی است که از نام آن پیداست.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала