Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان  , 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

ادامه تحریم های بی رحمانه دولت انگلیس روی آبراموویچ؛ حساب های بانکی چلسی هم مسدود شد

© AP Photo / Matt DunhamIn this file photo dated Saturday, Dec. 19, 2015, Chelsea soccer club owner Roman Abramovich sits in his box before the English Premier League soccer match between Chelsea and Sunderland at Stamford Bridge stadium in London. Russian billionaire Roman Abramovich has received Israeli citizenship after his British visa has not been renewed. An Israeli Immigration and Absorption Ministry official says the Chelsea soccer club owner arrived in Israel Monday and was granted citizenship in accordance with an Israeli law granting that right to people of Jewish descent
In this file photo dated Saturday, Dec. 19, 2015, Chelsea soccer club owner Roman Abramovich sits in his box before the English Premier League soccer match between Chelsea and Sunderland at Stamford Bridge stadium in London. Russian billionaire Roman Abramovich has received Israeli citizenship after his British visa has not been renewed. An Israeli Immigration and Absorption Ministry official says the Chelsea soccer club owner arrived in Israel Monday and was granted citizenship in accordance with an Israeli law granting that right to people of Jewish descent - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 12.03.2022
Telegram
تحریم های بی رحمانه دولت انگلیس بر علیه مالک روسی تیم فوتبال چلسی ادامه دارد.
به گزارش اسپوتنیک، پس از تحریم‌های وضع شده علیه رومن آبراموویچ مالک روسی باشگاه چلسی، حساب‌های بانکی باشگاه چلسی نیز موقتا مسدود شد.
به گزارش اتلتیک، تعلیق حساب‌های چلسی به این دلیل اعمال شده است که بانک بارکلیز برای ارزیابی مجوزی که برای ادامه فعالیت چلسی در زمینه‌های ورزشی داده شده است به اندکی زمان نیاز دارد.
این بدان معنی است که آبی‌ها نمی‌توانند حقوق بازیکنان، مربیان و اعضای شاغل در این باشگاه را بپردازند. این اتفاق در حالی رخ داده است که توماس توخل سرمربی آبی های لندن به تازگی اعلام کرد با شرایطی که ایجاد شده است، تمرکز کردن روی فوتبال کار بسیار سختی خواهد بود.
در همین حال ساعاتی پس از اعلام مسدود شدن حساب های بانکی باشگاه چلسی، دولت بریتانیا اعلام کرد که رومن آبراموویچ می تواند چلسی را تحت شرایط خاصی به فروش برساند.
خبرگزاری اتلتیک در انگلیس که این خبر را به صورت اختصاصی منتشر کرده مدعی است، هر چند تا کنون کسی و یا نهادی به صورت رسمی برای خرید باشگاه چلسی وارد عمل نشده است، اما این انتظار میرود که این اتفاق بین 4 تا 6 ماه عملی شود و مالکیت آبی های لندن به شخص و یا گروه دیگری واگذار شود.
تنها خبر خوش این روزها برای آبی‌ها این است که با وجود تحریم‌های وضع شده علیه رومن آبراموویچ، کمپانی نایکی همچنان به همکاری با آبی‌های لندن ادامه خواهد داد.
دو طرف سال ۲۰۱۶ قراردادی ۱۵ ساله به ارزش ۹۰۰ میلیون پوند را به امضا رسانده‌اند تا آبی‌ها سالانه ۶۰ میلیون پوند از این کمپانی آمریکایی دریافت کنند.
این در حالی است که حامی مالی چلسی، کمپانی مخابراتی "۳" روز گذشته اعلام کرد قرارداد خود با این باشگاه را به حالت تعلیق در آورده و اگر نایکی نیز به همکاری خود با چلسی پایان می‌داد، شرایط مالی آن‌ها با بحرانی جدی‌تر روبرو می‌شد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала