Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان  , 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

بارسا در میان دو راهی؛ انتخاب یا در دو بازی در استرالیا؟

© REUTERS / Albert Geaباشگاه بارسلونا A woman casts her ballot in a polling station at FC Barcelona's Auditorium, next to Camp Nou stadium, during regional elections in Catalonia, amid the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Barcelona, Spain, 14 February 2021. REUTERS/Albert Gea
باشگاه بارسلونا A woman casts her ballot in a polling station at FC Barcelona's Auditorium, next to Camp Nou stadium, during regional elections in Catalonia, amid the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Barcelona, Spain, 14 February 2021. REUTERS/Albert Gea - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 02.03.2022
عضو شوید
بارسلونا قراداد برای انجام دو بازی دوستانه در استرالیا را تقریبا نهایی کرده که قرار است این بازی‌ها در پایان لیگ برگزار شود.
به گزارش اسپوتنیک؛ باشگاه بارسلونا موظف است به هر طریقی به دنبال تامین وضعیت مالی باشد زیرا اقتصاد این تیم شدیدا به دلیل همه‌گیری کروناویروس ضربه خورده است.
اکنون به نظر می‌رسد که تأثیر کووید پس از موج ششم بسیار پایین آمده و باشگاه در حال برنامه ریزی برای بهار و تابستان آینده است تا بتواند کسب درآمد بیشتری داشته باشد و از این نظر، یک تازگی مهم وجود دارد: بارسلونا می‌تواند فصل را با بازی در استرالیا به پایان برساند.
بارسا پیشنهادی برای انجام دو بازی در استرالیا دریافت کرده و تصمیم دارد آنرا بپذیرد.
در حالی‌که این دو دیدار نمی‌تواند تور پیش فصل در ماه آگوست باشد اما هر دو رقابت برای پایان دوره فعلی برنامه ریزی شده که در 22 می با اختلاف آخرین روز لیگ قهرمانان که در آن بارسا در نیوکمپ به مصاف ویارئال می‌رود، به پایان می‌رسد.
مشکل اینجاست که اندکی پس از پایان فصل یک پنجره دو هفته‌ای بین 2 تا 14 جون وجود دارد که در آن تیم‌های اروپایی باید چهار بازی در لیگ ملت‌ها انجام دهند. این مورد می‌تواند کار بارسا را سخت نماید زیرا کاتالان‌ها بیشترین بازیکنان بین‌المللی را دارد که به تیم‌های ملی شان دعوت خواهند شد. (برای 2 جون اسپانیا-پرتگال، 5 جون جمهوری چک-اسپانیا، 9 جون سوئیس-اسپانیا و 12 جون اسپانیا-جمهوری چک.)
بنابراین سفر بارسا به استرالیا باید بین 23 تا 29 می انجام شود. در هر صورت آنچه در دفاتر تجاری نیوکمپ انجام شده این است که شاگردان ژاوی هرناندز می‌توانند در صورت لزوم با تقویت زیرمجموعه دو بازی در خاک استرالیا انجام دهند.
سفر بسیار طولانی و اختلاف زمانی
مشکل این تور کوتاه اقیانوسیه این است که سفر بسیار طولانی است. بارسا برای رسیدن به استرالیا باید حداقل یک توقف در دوحه یا ابوظبی داشته باشد که شامل مجموعاً تقریباً 22 ساعت پرواز می‌شود.
همچنان با استرالیا 10 ساعت اختلاف زمانی وجود دارد: روز در آنجا زودتر شروع می‌شود و در اسپانیا ساعت دوازده شب است در حالی‌که در استرالیا ساعت ده صبح می‌باشد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала