روسیه جدیدترین جنگنده های سوخو 35 را به بلاروس می فرستد

© Sputnik / Alexander Vilf /  مراجعه به بانک تصاویر Истребители МиГ-29 и Су-30СМ пилотажных групп "Русские витязи" и "Стрижи" во время репетиции воздушной части парада Победы
Истребители МиГ-29 и Су-30СМ пилотажных групп Русские витязи и Стрижи во время репетиции воздушной части парада Победы - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 26.01.2022
Telegram
روسیه به عنوان بخشی از بازرسی نیروهای واکنش، جت های جنگنده Su-35S را به بلاروس اعزام کرد.
به گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که جنگنده های مدرن سوخو-35 اس برای انجام تمرینات به فرودگاه های بلاروس منتقل خواهد شد.
خدمه جنگنده های چند منظوره سوخو-35 اس منطقه نظامی شرقی که درگیر بررسی نیروهای واکنش دولت متحد هستند، همچنان به فرودگاه های بلاروس نقل مکان می کنند. در طول پرواز، خدمه فرودهای میانی را در فرودگاه های ناحیه نظامی مرکزی و غربی انجام می دهند تا برای پرواز بعدی آماده شوند و به خدمه استراحت دهند.
پس از ورود به جمهوری بلاروس، جنگنده ها به عنوان بخشی از آزمایش عملکرد سیستم دفاع هوایی متحد دولت اتحادیه، وظیفه رزمی را بر عهده خواهند گرفت.
مسیرهای پروازی سوخو-35 اس با حداقل فرودهای میانی و همچنین با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی در کل مسیر تدوین شده است.
Полиция задерживает участника протеста против ограничительных мер, введённых из-за пандемии коронавируса, в Лондоне - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 20.12.2021
سفارت بلاروس در لندن مورد حمله قرار گرفت
آزمایش نیروهای واکنش دولت بلاروس در دو مرحله انجام خواهد شد. در مرحله اول، تا 9 فبروری، آنها در اسرع وقت نقل مکان کرده و گروهی از نیروها را در خاک بلاروس ایجاد می کنند، همچنین حفاظت و دفاع از تأسیسات مهم دولتی و نظامی، مرزهای هوایی آمادگی نیروهای پدافند هوایی در حال انجام وظیفه را سازماندهی و کنترل می کنند.
در مرحله دوم - از 10 فبروری تا 20 فبروری- تمرینات مشترک "عزم متفقین - 2022" برگزار می شود که در چارچوب آن موضوعات سرکوب و دفع تهاجم خارجی و همچنین مقابله با تروریسم و حفاظت از منافع کشور متحد را بررسی می کنند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала