اینستاگرام پست های با محتوای مضر را محدود می‌کند

CC0 / Pixabay / Значки-логотипы социальных сетей на экране смартфона
Значки-логотипы социальных сетей на экране смартфона - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 22.01.2022
عضو شوید
اینستاگرام در حال برداشتن گام‌های جدیدی است تا محتوای "بالقوه مضر" در اپلیکیشنش کمتر دیده شود.
به گزارش اسپوتنییک، شرکت اینستاگرام می‌گوید که الگوریتمی که به ترتیب پست‌ها در feed های کاربران و استوری‌ها کمک می‌کند، اکنون محتوایی را که "ممکن است حاوی قلدری، سخنان نفرت‌انگیز یا تحریک خشونت باشد" از اولویت خارج می‌کند.
در حالی که قوانین اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی در حال حاضر بسیاری از این نوع محتوا را ممنوع می کند، این تغییر می تواند بر پست های مرزی یا محتوایی که هنوز به دست گردانندگان برنامه نرسیده است، تأثیر بگذارد. تا به حال، اینستاگرام سعی کرده است محتوای بالقوه قابل اعتراض را از قسمت‌های عمومی برنامه، مانند اکسپلور، پنهان کند، اما نحوه ظاهر آن را برای کاربرانی که اکانت‌هایی را که این نوع محتوا را ارسال می‌کنند دنبال می‌کنند، تغییر نداده است.
این شبکه اجتماعی همچنین گفت که آنها تاریخچه گزارش شکایات مربوط به محتوای نامناسب هر کاربر را در نظر خواهند گرفت. اینستاگرام خاطرنشان کرد: "اگر الگوریتم پیش‌بینی کند که کاربر احتمالاً شکایتی در مورد چنین محتوایی ارسال می‌کند، آنگاه چنین پست‌هایی به‌طور خودکار در انتهای فید قرار می‌گیرند".
سخنگوی متا تأیید کرد که اگر پست دستورالعمل‌های انجمن خود را نقض کند، پست‌های "بالقوه مضر" همچنان می‌توانند حذف شوند.
این به روز رسانی به دنبال تغییر مشابهی در سال 2020 است، زمانی که اینستاگرام شروع به رتبه بندی اکانت های نزولی کرد که اطلاعات نادرستی را به اشتراک می گذاشتند که توسط بررسی کنندگان حقایق رد شده بود. برخلاف این تغییر، اینستاگرام می‌گوید که آخرین خط‌مشی فقط بر پست‌های فردی تأثیر می‌گذارد و "به طور کلی نه حساب‌ها".
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала