ذبیح الله مجاهد: هر کسی در مقابل نظام ایستادگی کند از بین برده می‌شود

© @https://twitter.comذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان
ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 15.01.2022
عضو شوید
طالبان در واکنش به ناآرامی های اخیر در ولایت فاریاب، می گویند که اگر کسی در مقابل نظام‌شان ایستادگی کنند و یا اینکه با دشمن شان هم‌دست شوند، از بین برده خواهد شد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از رسانه ها، ذبیح الله مجاهد، سخنگوی حکومت اسلامی طالبان در واکنش به ناآرامی‌های اخیر در ولایت فاریاب و گسترش آن به ولایت‌های دیگر و اظهارات مقام‌های حکومت پیشین به این موضوع اشاره کرده است.
مجاهد گفته که "ما در تمامی ساحات تسلط کامل داریم، در هیچ جایی به ناامنی اجازه نمی‌دهیم، نیروهای ما در همه ولایات به گونهٔ منظم و قوی هستند."
Представитель Талибана Забихулла Муджахид на пресс-конференции в Кабуле, Афганистан  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 05.10.2021
اظهارات ذبیح الله مجاهد در خصوص تحصیلات دختر خودش
وی بیان کرده است که اگر هرکسی بخواهد از وضعیت سوء استفاده کند، با دشمن هم دست شود، یا بر ضد نظام ایستادگی کند، مجاهدین در برابر آن‌ها واکنش قطعی دارند و در وقت کم از بین برده خواهند شد.
مجاهد می‌گوید که بازداشتی که در ولایت فاریاب صورت گرفته است در پیوند به قضیهٔ اختطاف یک کودک به نام عبدالروف بوده که تحت بررسی قرار دارد و این اعتراضات هم از سوی طرفداران افراد بازداشت شده انجام شده است.
در همین حال باشندگان فاریاب روز پنجشنبه گذشته در واکنش به بازداشت مخدوم عالم، رئیس سابق کمیسیون نظامی طالبان در فاریاب و یکی از فرماندهان نامدار ازبیک‌تبار آنان دست به تظاهرات زدند که گفته می‌شود در درگیری‌ها میان معترضان و افراد طالبان دو نفر نیز کشته شدند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала