Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان  , 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

تکذیب اطلاعات تلویزیون اسپورت 3 از سوی بارسا

© REUTERS / Albert Geaباشگاه بارسلونا A woman casts her ballot in a polling station at FC Barcelona's Auditorium, next to Camp Nou stadium, during regional elections in Catalonia, amid the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Barcelona, Spain, 14 February 2021. REUTERS/Albert Gea
باشگاه بارسلونا A woman casts her ballot in a polling station at FC Barcelona's Auditorium, next to Camp Nou stadium, during regional elections in Catalonia, amid the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Barcelona, Spain, 14 February 2021. REUTERS/Albert Gea - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 07.01.2022
Telegram
باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه‌ای اطلاعات اراده شده از سوی یک برنامه تلویزیونی را در مورد حقوق بازیکنان‌اش، تکذیب کرد.
به گزارش اسپوتنیک؛ بارسا با انتشار بیانیه‌ای اطلاعات منتشر شده در برنامه Onze شبکهEsport3 در مورد حقوق دریافتی برخی از بازیکنان‌اش را ​​تکذیب کرد.
این باشگاه واضح سازی کرد که اطلاعات داده شده اشتباه است و از سوی باشگاه تأیید نشده است.
این بیانیه با عنوان "در رابطه با مظاهر آقای لوئیز کانوت که دیروز (پنجشنبه) در برنامه [اونزه] تلویزیون 3 در مورد دستمزد برخی از بازیکنان تیم اول انجام شد." آغاز می‌شود.

این بیانیه آورده است: "در هیچ موردی از سوی باشگاه تأیید نشده و منشاء آن مشخص نیست. مبالغ ذکر شده در خبر اشتباه است، با واقعیت مطابقت ندارد و علاوه بر این، در مورد سه بازیکن اول مورد نظر، مبالغ ثابتی را ارائه می‌دهد که با توجه به متغیر بودن، ممکن است هرگز به آنان تعلق نگیرد".

در ادامه نیز بارسا به کذب اطلاعات اراده شده اشاره کرده که بازیکنان فوق "فقط 100٪ حقوق خود را به تعویق انداخته‌اند. آقایان پیکه، بوسکتس و آلبا با امضای آخرین تمدید قرارداد تابستان گذشته بخشی از حقوق خود را واگذار کردند. بارسا این کار را نامناسب و غیرحرفه‌ای می‌داند و... و متأسفیم که داده‌هایی از این نوع ارائه شده است که حقوق شخصی بالاترین مورد محرمانگی بازیکنان را تحت تأثیر قرار می‌دهد و در صورت واقعی بودن آنها سزاوار آن هستند."
بر اساس اطلاعات Esport3، پیکه پیش از به تعویق انداختن قراردادش با رکورد سالانه 28 میلیون یورو ناخالص در این رتبه بندی قرار داشت. همچنین خاطرنشان می‌شود که این مدافع موافقت کرد که حقوق‌اش را در تابستان کاهش دهد تا امکان ثبت امضاها فراهم شود اما پاداش وفاداری را دریافت نمود. دو بازیکنی که این سکو را تکمیل کردند، بوسکتس و آلبا به ترتیب 23 و 20 میلیون یورو می‌گرفتند. 20 میلیون یورو ناخالص دستمزد اومتیتی ​​است که با تمدید در سال 2018 دستمزد او افزایش یافت، 16 میلیون حقوق کوتینیو، 14 میلیون تراشتگن و 12 میلیون دمبله. دستمزد وینگر فرانسوی با دستمزد کاپیتان چهارم تیم، سرجی روبرتو که 12 میلیون یورو نیز در هر فصل دستمزد دریافت می‌کند، همزمان است.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала