بانک امریکایی: 2022 سال بهبود کامل اوضاع اقتصادی در جهان است

© AP Photo / Mark LennihanШтаб-квартира банка JP Morgan Chase в Нью-Йорке
Штаб-квартира банка JP Morgan Chase в Нью-Йорке - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 31.12.2021
عضو شوید
یک بانک امریکایی اخیرا از پیش‌بینی خود برای پایان بحران کرونا در جهان و بهبود اوضاع اقتصادی خبر داده است.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از وبگاه امریکایی آکسیوس، تحلیلگران بانک امریکایی جی‌پی مورگان چیس مدعی شده اند که بحران بیماری همه‌گیر کرونا در سال 2022 تمام خواهد شد و شاهد روند بهبود اوضاع اقتصادی در جهان خواهیم بود.
این بانک گفته که دیدگاه ما این است که سال آینده میلادی سال بهبود کامل اوضاع اقتصادی در جهان و پایان کروناست و شرایط اقتصاد جهانی و اوضاع بازار به دوران پیش از شیوع کرونا باز خواهد گشت و عادی خواهد شد.
مارکو کُلانوویچ، کارشناس ارشد این بانک در این باره می‌گوید که البته این به شرطی است که شاهد واکسیناسیون گسترده در بسیاری کشورهای جهان باشیم و به کمک نبوغ بشر درمان‌های جدیدی برای کرونا در سال 2022 ارائه شود.
این بانک امریکایی همچنان پیش‌بینی کرده که بورس امریکا طی سال آینده رشد خواهد کرد و انتظار دارد شاخص S&P500 برای سال آتی 8 درصد رشد کند.
البته جی‌پی مورگان می‌گوید در این مسیر موانعی هم وجود دارد که از جمله آنها کنار گذاشتن سیاست های تسهیل پولی از سوی بانک‌های مرکزی بانک های کشور جهان است.
پیش‌بینی بدترین بحران اقتصاد جهان در 80 سال گذشته  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 28.10.2020
پیش‌بینی بدترین بحران اقتصاد جهان در 80 سال گذشته
پیش از این، دویچه بانک آلمان روندهای اساسی سال آینده را تشریح کرد. تحلیلگران این بانک آلمان پایان دوران پول آزاد در بازارهای سهام، ظهور ارزهای دیجیتال از بانک‌های مرکزی و مازاد موجودی کالا را پیش‌بینی کردند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала