Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان  , 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

پوگبا فروشی نیست

© AP Photo / Clive BrunskilPaul Pogba wheels away after scoring for Manchester United against Burnley on 12 January 2021
Paul Pogba wheels away after scoring for Manchester United against Burnley on 12 January 2021 - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 22.08.2021
Telegram
اوله گونار سولسشر سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد می‌گوید، مدیران تیم قصد فروش ستاره فرانسوی را ندارند.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از فابریتزیو رمانو خبرنگار مطرح ایتالیایی، پل پوگبا تابستان امسال در یونایتد ماندگار است و باشگاه دوباره در حال مذاکره با مینو رایولا در مورد قرارداد پوگبا می باشد، اما هنوز هیچ توافقی به دست نیامده است.

در همین حال اوله گونار سولسشر سرمربی منچستر یونایتد در این مورد به خبرنگاران گفت:

"بله من انتظار دارم که پل با فرا رسیدن اول سپتامبر هنوز هم اینجا باشد.

چه قرارداد پنج ساله داشته باشید و چه قرارداد یک ساله، وقتی با منچستریونایتد قرارداد می بندید باید از پس چالش ارائه عملکردی سطح بالا به صورت مداوم بربیایید.

من به هیچ وجه نگران نیستم که مدت قرارداد بازیکنان سطح انگیزه و روحیه آنها را تغییر دهد. شما می خواهید هر زمان که بازی می کنید برای تیم خود، هم تیمی های خود، خودتان و خانواده تان خوب بازی کنید.

آنچه من انتظار دارم این است که نگرش و رویکرد نسبت به هر بازی نگرش درستی باشد. اینکه ما تمرکز یکسانی داریم، تمرکز مناسبی داریم، حرفه ای گری مناسب داریم و با این اوصاف، من به هیچ وجه نگران پل نیستم.

به عنوان یک فوتبالیست وقتی به اطراف خود نگاه می کنید و فوتبالیست های خوبی را در کنار خود می بینید، این موضوع یک لایه دیگر از مسئولیت را بر عهده شما و عملکردتان می گذارد.

برای بودن در تیم باید خوب بازی کنی، برای موفقیت در این تیم باید خوب بازی کنی.

پل از فوتبالش لذت می برد و من بارها گفته ام که وظیفه من این است که مطمئن شوم از پل و برونو فرناندز و همه بازیکنان بسیار خوبی که در ساختار تیمی داریم، بهترین استفاده را می کنیم.

به نظر من زمانی که بازیکنان خوبی را می بینید و نتایج خوبی به دست می آورید، این موضوع باعث می شود بازیکنان بخواهند در منچستریونایتد بمانند.

زمانی که من بازیکن بودم هیچ جایی بهتر از اینجا نبود چرا که ما مدام می بردیم."

این ذر حالی‌ست که  کمتر از یک سال دیگر به پایان قرارداد پل پوگبا، هافبک فرانسوی منچستریونایتد، باقی مانده است اما باشگاه در تلاش است او را متقاعد به تمدید قرارداد کند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала