بستری شدن پاپ فرانسیس برای عمل جراحی روده بزرگ 

© REUTERS / Filippo Monteforte/Poolبستری شدن پاپ فرانسیس برای عمل جراحی روده بزرگ 
بستری شدن پاپ فرانسیس برای عمل جراحی روده بزرگ  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 04.07.2021
Telegram
رهبر کاتولیک‌های جهان در درمانگاهی در شهر رم برای عمل جراحی در روده بزرگ بستری شد. 

پاپ فرانسیس: جنگ در زمان گسترش بیماری دنیاگیر ظالمانه است - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 04.04.2021
پاپ فرانسیس: جنگ در زمان گسترش بیماری دنیاگیر ظالمانه است
به گزارش اسپوتنیک، سرویس مطبوعاتی خدمات مهر مقدس خبر داد، که پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک‌های جهان برای عمل جراحی در درمانگاهی در شهر رم پایتخت ایتالیا بستری شد.

در این خبرنامه آمده است، که پانتیفیکو برای عمل جراحی روده ای بزرگش در درمانگاهی در شهر رم پایتخت ایتالیا بستری شد. 

در همین حال، ماتئو برونی سخنگوی واتیکان با اعلام این خبر گفت که پاپ فرانیسس یکشنبه بعد از ظهر به وقت محلی برای انجام عمل جراحی از قبل برنامه ریزی شده بر روده بزرگ در بیمارستانی در شهر رم بستری شد.

برونی گفت که پاپ 84 ساله از ناراحتی در روده بزرگ رنج می برد. برونی گفت، که زمان عمل جراحی مشخص نیست اما بعد از عمل جراحی بیانیه دیگری صادر خواهد شد.

یادآوری می کنیم، که چندی پیش نیز شایعاتی مبنی بر ابتلای پاپ به کرونا منتشر شد. پاپ فرانسیس اندکی بعد از این شایعات  در میدان «پیتر» در جمع هزاران نفر حاضر شد و مراسم عبادی معمول را اجرا کرد و گفت: «متاسفانه سرماخوردگی موجب عدم مشارکت من در برنامه‌های مذهبی شد، اما من مراقبت‌های لازم را از واتیکان دنبال خواهم کرد».

پاپ از سال ۱۹۹۸ به عنوان سراسقف «بوئنوس آیرس» در آرژانتین به‌خدمت پرداخت و در سال ۲۰۰۱ مقام کاردینالی را از «پاپ ژان پل دوم» دریافت کرد. او در سال ۲۰۱۳ به جای «بندیکت شانزدهم» به عنوان پاپ انتخاب شد و لقب فرانسیس را برای خود برگزید.

برخی منابع نزدیک به واتیکان پیشتر مدعی شده بودند که  رهبر کاتولیکهای جهان از سمت خود کناره گیری  خواهد کرد. «آستین ایوری» از مقامات  نزدیک به واتیکان گفت: « فکر می‌کنم پاپ فرانسیس از سمت خود کناره گیری می‌کند.»

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала