جاپانی‌ها اشتباه 1400 دالر از امریکا دریافت كردند

© Sputnik / Kirill Yaskoجاپانی‌ها اشتباه 1400 دالر از امریکا دریافت كردند
جاپانی‌ها اشتباه 1400 دالر از امریکا دریافت كردند - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 20.05.2021
عضو شوید
سرویس امور مالیاتی ایالات متحده به اشتباه چک‌هایی به مبلغ 1400 دالر به برخی شهروندان جاپان پرداخت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، فایننشال تایمز می نویسد، سرویس امور مالیاتی ایالات متحده به اشتباه برای هزار و 400 متقاعدین چک 1400 دالری ارسال کرده است.

این روزنامه با استناد به نماینده ای از یكک بانک جاپانی گزارش داد صف هایی در برخی شعبه‌های توكیو ایجاد شده است كه كارمندان مجبور به پردازش چک های ارزی هستند.

بایدن قصد دارد مالیات را دو برابر کند - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 23.04.2021
بایدن قصد دارد مالیات را دو برابر کند

از جمله کسانی که پول دریافت می کردند جاپانی هایی بودند که قبلاً در ایالات متحده زندگی می کردند اما مدتها پیش این کشور را ترک کردند. بر اساس اظهارنامه مالیاتی که توسط ساکنان ثبت شده چک به آنها ارسال می شود.

به گفته Nikkei Asia ، چک ها توسط جاپانی هایی دریافت شده اند که قبل از اکتبر 2005 ، هنگامی که توافقنامه دو جانبه تأمین اجتماعی به اجرا درآمد ، در ایالات متحده زندگی می کردند. تا آن لحظه ، شهروندان جاپانی که در ایالات متحده کار می کردند مجبور به پرداخت کمک های اجتماعی در این کشور بودند.

به گفته Nikkei Asia، چک ها توسط جاپانی هایی دریافت شده اند که قبل از اکتبر 2005، هنگامی که توافقنامه دو جانبه تأمین اجتماعی به اجرا درآمد، در ایالات متحده زندگی می کردند. تا آن لحظه شهروندان ژاپنی که در ایالات متحده کار می کردند مجبور به پرداخت کمک های اجتماعی در این کشور بودند.

سازمان امور مالیاتی این اشتباه را پذیرفت و خواستار لغو و برگشت چک از خارجی ها شد. در همان زمان، این بخش مشخص نکرد که برای کسانی که پیش از این مبالغی را دریافت کرده اند، چه کاری باید انجام شود.

این اولین خطای پرداخت در ایالات متحده نیست.سال گذشته نیز وضعیت مشابهی بوجود آمد، زمانی که دولت قبلی به ریاست ترامپ به ترتیب 1200 و 600 دلار به آمریکایی ها در مارس و دسامبر وجوه حمایتی پرداخت کرد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала