درز کردن اطلاعات شبکه فیسبوک شماره تیلیفون زاکربرگ را افشا کرد

© AFP 2023 / Samuel Corum/Getty Imagesدرز کردن اطلاعات شبکه فیسبوک شماره تیلیفون زاکربرگ را افشا کرد
درز کردن اطلاعات شبکه فیسبوک شماره تیلیفون زاکربرگ را افشا کرد - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 04.04.2021
Telegram
داده های حساب فیسبوکی بیش از ۳۲ میلیون کاربر از ایالات متحده، بیش از ۲۸ میلیون کاربر از عربستان سعودی و همچنین تقریبا ۱۰ میلیون کاربر از روسیه در دسترس همگان قرار گرفت.

حساب ترامپ در فیسبوک و اینستاگرام دوباره آزاد شد - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 16.01.2021
حساب ترامپ در فیسبوک و اینستاگرام دوباره فعال شد
به گزارش اسپوتنیک به نقل از نیویورک پست، شماره تیلیفون مارک زاکربرگ بنیانگذار فیسبوک، همراه با اطلاعات شخصی ۵۳۳ میلیون کاربر دیگر از این سیستم عامل، در شبکه منتشر شد.

پیش از این، بیزنس اینسایدر گزارش داده بود، که داده های شخصی زاکربرگ و شماره تیلیفون ۵۳۳ میلیون کاربر فیسبوک از ۱۰۶ کشور به صورت رایگان در اینترنت موجود است.

به گفته بیزنس اینسایدر، این اطلاعات در یک انجمن هکر منتشر شده است، بنابراین "برای هر کسی که مهارت های اولیه دستکاری داده ها را دارد" به صورت رایگان در دسترس است. از جمله، این شبکه داده های بیش از ۳۲ میلیون کاربر از ایالات متحده، بیش از ۲۸ میلیون کاربر از عربستان سعودی و همچنین تقریبا ۱۰ میلیون کاربر از روسیه است. این اطلاعات شامل نام کامل، مکان، تاریخ تولد و سایر اطلاعات شخصی دیگر است.

به گفته این روزنامه، یکی از کاربران توییتر توجهات به نشت اطلاعات زاکربرگ را جلب کرده است. وی در حساب خود، تصویری از انجمن را منتشر کرد که حاوی مشخصات شخصی بنیانگذار فیس بوک است. در مورد نقض اطلاعات ۵۳۳ میلیون نفر، به صورت طنز نوشته است: که متأسفانه، مارک زاکربرگ نیز در میان آنها است. از آنجا که روزنامه نگاران نمی توانند بیانیه ای از فیس بوک دریافت کنند، ممکن است با شماره ای که در شبکه قرار دارد با او تماس بگیرند؟

یادآوری می کنیم، که شبکه اجتماعی فیس بوک در سال ۲۰۰۴ توسط مارک زاکربرگ تاسیس شد. دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا واقع شده است. فیس بوک افزون بر پیام رسان واتس آپ، دارای تعداد زیادی سرویس معروف دیگر مانند مسنجر و اینستاگرام است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала