ترامپ: قصد اعلام زودهنگام پیروزی را ندارم

© REUTERS / KEVIN LAMARQUEترامپ: قصد اعلام زودهنگام پیروزی را ندارم
ترامپ: قصد اعلام زودهنگام پیروزی را ندارم - اسپوتنیک افغانستان
عضو شوید
رئیس جمهور امریکا صبح روز سه‌شنبه (به وقت محلی) گفت، که قصد ندارد خیلی زودهنگام در انتخابات اعلام پیروزی کند.

اوباما: ترامپ «دیکتاتور زبون» است - اسپوتنیک افغانستان
اوباما: ترامپ «دیکتاتور زبون» است
به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، همزمان با آغاز روز رای‌گیری انتخابات ریاست جمهوری، دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا گفت، که احساس خوبی درباره پیروزی در روز رای‌گیری داشته و پیش‌بینی کرد، که پیروزی بزرگی در ایالت‌های کلیدی نظیر فلوریدا و آریزونا بدست آورد.

وی که تیلیفونی با «فاکس‌نیوز» مصاحبه می‌کرد، با صدایی گرفته گفت: «ما احساس خیلی خوبی داریم».

رئیس جمهور امریکا گفت، که انتظار دارد در تمامی ایالت‌های کلیدی که نتیجه انتخابات را مشخص خواهد کرد پیروز ‌شود اما وی قصد ندارد خیلی زودهنگام اعلام پیروزی کند.

وی گفت: «ما فکر می‌کنیم در حال پیروزی بزرگی در تگزاس هستیم. ما فکر می‌کنیم در فلوریدا نیز بسیار بزرگ پیروز می‌شویم. ما فکر می‌کنیم که در حال پیروزی بزرگی در آریزونا هستیم».

ترامپ در ادامه گفت: «من فکر می‌کنم که ما در کارولینای شمالی بسیار خوب عمل می‌کنیم. من فکر می‌کنم ما در پنسیلوانیا خوب عمل می‌کنیم. ما فکر می‌کنیم که ما در همه جا خوب عمل می‌کنیم».

رئیس جمهور امریکا با حمله به جو بایدن رقیب دموکرات خود،‌ آرای پستی که هنوز پس از روز چهارشنبه شمارش نشده باشند را وحشتناک و خطرناک توصیف کرد.

ترامپ در این مصاحبه برخی گمانه‌زنی‌ها که وی قصد دارد عصر روز سه‌شنبه و در حالی که آرا به اندازه کافی شمارش نشده‌اند اعلام پیروزی زودهنگام کند را رد کرد.

وی گفت: «من فکر می‌کنم که ما پیروزی خواهیم داشت اما فقط زمانی که پیروزی وجود داشته باشد. هیچ دلیلی برای بازی در آوردن وجود ندارد».

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала