تی‌شرت‌ های "ساکت شو ترامپ" به بازار آمد + عکس

© REUTERS / Morry Gash/Pool تی‌شرت‌ های "ساکت شو ترامپ" به بازار آمد + عکس
تی‌شرت‌ های ساکت شو ترامپ به بازار آمد + عکس - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
جو بایدن در اولین مناظره تلویزیونی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با ترامپ با عصبانیت به وی گفت: لطفا خفه شو. کمپین انتخاباتی بایدن فروش تی شرت‌های تبلیغاتی حاوی این جمله را آغازکرده است.

به گزارش اسپوتنیک، بعد از آن که جو بایدن در بخشی از اولین مناظره انتخاباتی خود با دونالد ترامپ طی اوایل امروز چهارشنبه به ترامپ به خاطر پریدن در میانه صحبت‌هایش گفت "خفه میشی مرد؟" کمپین انتخاباتی این نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات شروع به فروختن تی شرت‌های تبلیغاتی حاوی این جمله کرده است.

فروشگاه وابسته به کمپین بایدن این تی‌شرتها که روی آنها جمله مذکور همراه با تصویر یک دونالد ترامپ ناراحت کار شده را در حالی که مناظره اول در سه شنبه شب به وقت آمریکا در جریان بود شروع به فروختن کرد. قیمتی که کمپین این معاون رئیس جمهور سابق آمریکا برای این تی شرتها تعیین کرده   30-33 دالر است.

دونالد ترامپ و جو بایدن، در نخستین مناظره آشفته بر سر سلامت انتخابات ماه نوامبر به شدت درگیر شدند تا جایی که با توهین ‌های شخصی، نامگذاری و قطع مداوم ترامپ این مناظره همراه شد و حتا باری هم بایدن ترامپ را دلقک، نژادپرست و "سگ پوتین" خطاب کرد.

دونالد ترامپ در جریان مناظره چندین بار به میانه صحبتهای بایدن پرید و رقیب دموکرات او نیز این تاکتیک را چند بار علیه ترامپ متقابلا به کار برد. در این مناظره یک ونیم ساعته لحظات پرتنشی نیز به وجود آمد که طی آنها نامزدها مکررا وسط حرفهای هم حرف می پریدند یا به دنبال قطع زمان صحبت طرف رقیب بودند.

فروختن تی شرت همراه با جملات به یادماندنی از یک مناظره اقدامی بود که سناتور کامالا هریس، نامزد فعلی معاونت بایدن برای ریاست جمهوری در زمان رقابت مقدماتی دموکراتها و بعد از مناظره با این معاون رئیس جمهور سابق استفاده کرد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала