واکنش تند کمیسیون مستقل انتخابات امریکا به خواست ترامپ

© REUTERS / Carlos Barriaواکنش تند کمیسیون مستقل انتخابات امریکا به خواست ترامپ
واکنش تند کمیسیون مستقل انتخابات امریکا به خواست ترامپ - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
رئیس جمهور ایالات متحده امریکا پیشنهاد به تعویق انداختن انتخابات را داده بود که به واکنش سخت کمیسیون انتخابات این کشور روبرو شد.

به گزارش اسپوتنیک، ساعاتی از پیشنهاد دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده امریکا در مورد به تعلیق انداختن انتخابات ریاست جمهوری 2020 این کشور نگذشته بود که کمیسون مستقل اتنخابات این کشور واکنش نشان داد و پیشنهاد وی را رد کرد.
کمیشنر کمیسیون مستقل انتخابات این کشور درخواست ترامپ را رد کرده و نوشته است: "نه آقای رئیس‌جمهور. شما اختیار تغییر زمان انتخابات را ندارید. این کار نباید هم انجام شود.
ایالات‌ها و نهادهای محلی از شما و کنگره بودجه می‌خواهند تا بتوانند انتخابات را همان‌طور که همه امریکایی‌ها می‌خواهند به صورت ایمن و سالم برگزار شود. چرا در این خصوص کاری نمی‌کنید؟

پیش از این ترامپ درتویتر خود نوشته بود: "اگر انتخابات به صورت حضوری برگزار نشود، بدترین و ناشفافترین انتخابات تاریخ امریکا خواهد بود. انتخابات را به تعویق بی‌اندازید که مردم حضوری بتوانند رای دهند؟."

یادآوری می کنیم، که قرار انتخابات ریاست جمهوری امریکا در نوامبر 2020 برگزار شود و این در حالیست، که محبوبیت ترامپ روز به روز رو به کاهش است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала