طعنه ترامپ به بایدن: هیچ‌کسی نمی‌خواهد یک کُندذهن مسئولیت کشور را بدست گیرد

© REUTERS / Leah Millisطعنه ترامپ به بایدن: هیچ‌کسی نمی‌خواهد یک کُندذهن مسئولیت کشور را بدست گیرد
طعنه ترامپ به بایدن: هیچ‌کسی نمی‌خواهد یک کُندذهن مسئولیت کشور را بدست گیرد - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
رئیس جمهور امریکا در یک پیام توئیتری با طعنه به نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ امریکا نوشته است که هیچ‌کسی نمی‌خواهد که شخصی با ضریب هوشی پایین مسئولیت کشور را بدست بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک،‌ دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده امریکا در یک پیام توئیتری جو بایدن، نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ امریکا را فردی با ضریب هوشی پایین توصیف کرد.

رئيس جمهور امریکا نوشته است: "اکثریت وسیع خاموش،‌ زنده و خوب هستند. برد بزرگی در انتخابات بدست خواهیم آورد. هیچ‌کسی خواستار آن نیست که فردی با ضریب هوشی پایین مسئولیت کشورمان را در دست بگیرد و جو بایدن خواب‌الو قطعا فردی با ضریب هوشی پایین است".

ترامپ پیشتر گفته بود اگر بایدن در انتخابات نومبر پیروز شود "رشد [اقتصادی] منفی عظیمی رخ خواهد داد، همه‌جا هرج‌ومرج بزرگی رخ خواهد داد و نظم و قانون از بین خواهد رفت. سیاتل و مینیاپولیسی خواهید داشت که قبلاً هرگز ندیده‌اید. کل کشور مینیاپولیس خواهد شد".

وی همچنین با "ضعیف و فرتوت" توصیف کردن بایدن، مدعی شده بود:‌ "کاری که من در کمتر از ۴ سال از جمله برای سیاه‌پوستان امریکا انجام داده‌ام از اقداماتی که بایدن در بیش از ۴۰ سال انجام داده، بیشتر است".

پیش از این بایدن، ترامپ را به خیانت به نظامیان امریکایی در افغانستان متهم کرده گفته بود ترامپ جان نظامیان امریکایی در افغانستان را به خطر انداخته است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала