حمله تقریبآ سی سیاه‌پوست بر یک شخص تراجنسیتی در امریکا+ویدیو

© AP Photo / Silvia Izquierdoحمله تقریبآ سی سیاه‌پوست بر یک شخص تراجنسیتی در امریکا+ویدیو
حمله تقریبآ سی سیاه‌پوست بر یک شخص تراجنسیتی در امریکا+ویدیو - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
در ادامه اعتراضانت در امریکا شهروندان سیاه‌پوست این کشور یک شخص تراچنسیتی را مورد لت و کوب قرار دادند.

به گزارش اسپوتنیک، در ادامه اعتراضات ویدیویی در فضای مجازی به نشر رسیده که نشان می‌دهد که یک شخص تراجنسیتی مورد حمله تقریبآ 30 فرد سیاه‌پوست قرار می‌گیرد.
در این ویدیو دیده می‌شود که شخص تراجنسیتی، الیانا دیور (Ilianna Dior) در حال فرار بر یک مغازه است و می‌خواهد خود را از معترضین پنهان کند. در همین حال گروهی از اشخاص سیاه‌پوست که داخل مغازه بودند و از رفتار وی خوش آنها نمی‌آمد، بالای وی حمله کردند وی را مورد لت و کوب قرار دادند.


پس از واقعه الیانا ویدویی را نشر کرد که پندیدگی و رنگ بنفش در صورت وی دیده می‌شد اما در عین حال او از صحت خوب برخوردار بود.
اعتراضاتی که پس از کشته شدن جورج فلوید و به ویژه پس از انتشار ویدیو نحوه مرگ او آغاز شد طی 6 روز گذشته دست کم در 75 شهر امریکا گسترش یافته است.
جورج فلوید 46 ساله دوشنبه هفته پیش جان باخت. در ویدیویی که از بازداشت او وجود دارد، جورج فلوید در حالی که به سختی نفس می‌کشد، به پولیس سفید پوستی که زانویش را روی گردن او گذاشته و فشار می‌دهد، می‌گوید: «نمی‌توانم نفس بکشم».
در همین حال در بیش از ده شهر بزرگ امریکا دوشنبه شب مقررات منع رفت و آمد اعمال شده است. منع رفت و آمد در واشنگتن دو روز دیگر تمدید شده است.
در نیویورک عده‌ای وارد ساختمان فروشگاه معروف میسیز شده‌اند، فروشگاه نایکی غارت و ویترین و شیشه‌های فروشگاه و بانک‌های زیادی خرد شده است. پولیس عده‌ای را دستگیر کرده است. منع رفت و آمد از ساعت هشت شب به وقت بین‌المللی (گرینیچ) آغاز می‌شود و پنج صبح به وقت محلی به پایان می‌رسد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала