Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

کسب قهرمانی در DNA رئال است

© AFP 2023 / Glyn KIRK / Real Madrid's French coach Zinedine Zidane attends a press conference at Wembley Stadium, in north London, on October 31, 2017
Real Madrid's French coach Zinedine Zidane attends a press conference at Wembley Stadium, in north London, on October 31, 2017 - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید برای اولین بار پس از تعطیلی مسابقات فوتبال بخاطر ویروس کرونا مصاحبه انجام داد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از آس، زین الدین زیدان برای نخستین بار پس از بازگشت به تمرینات مصاحبه کرد. سرمربی رئال مادرید به شبکه باشگاه گفت: "خوشحال هستم که پس از ۷۰ روز می‌توانم با بازیکنانم تمرین کنم. همه از این اتفاق خوشحال هستیم. برای آمادگی جسمانی برنامه ریزی کرده بودیم و همه خیلی خوب آن را در خانه هایشان انجام دادند. بازیکنان در زمان بازگشت به تمرینات روی فرم بودند."

سرمربی فرانسوی درباره دومین هفته تمرینات اظهار کرد: "از این که در کنار هم هستیم و می‌توانیم از کاری که دوست داریم لذت ببریم خوشحال هستیم. هفته خیلی خوبی برای کار کردن بود، هر چند که در گروه کوچک بود. با این حال توانستیم کار تاکتیکی انجام دهیم. این هفته تیم را بهتر دیدم."

او افزود: "بازیکنان تمرین کردن را دوست دارند اما بیش از همه دوست دارند بازی کنند. آن‌ها منتظر هستند تا به زودی این کار را انجام دهند."

زیدان در پایان به آینده اشاره کرد و گفت: "باید مثبت نگاه کرد. من خوب می‌بینم. بازیکنان یازده هفته باقی مانده را می‌بینند و می‌خواهند با قدرت آن را به پایان برسانند تا فاتح جام شوند. این در DNA باشگاه است."

View this post on Instagram

A post shared by Diario AS (@diarioas) on

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала