شناسایی هواپیمای نیروی دریایی ایالات متحده در نزدیکی پایگاه‌های روسیه در سوریه

© Sputnik / Alexander Galperin /  مراجعه به بانک تصاویر شناسایی هواپیماهای نیروی دریایی ایالات متحده در نزدیکی پایگاه‌های روسیه در سوریه
شناسایی هواپیماهای نیروی دریایی ایالات متحده در نزدیکی پایگاه‌های روسیه در سوریه - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
نیروی دریایی ایالات متحده هواپیمای پوزیدون P-8A، پرواز هوایی اطلاعاتی دیگری را در نزدیکی پایگاه های روسیه در سوریه انجام داد.

به گزارش اسپوتنیک، روز یکشنبه هواپیمای گشتی نیروی دریایی ایالات متحده پوزیدون P-8A، پرواز هوایی اطلاعاتی دیگری را در نزدیکی پایگاه هوایی خیمیم روسیه واقع در ساحل سوریه و پایگاه لجستیکی نیروی دریایی روسیه در بندر تارتوس انجام داد.

استقرار سیستم دفاع هوایی «پاتریوت» امریکا در پایگاه نظامی عراق - اسپوتنیک افغانستان
استقرار سیستم دفاع هوایی «پاتریوت» امریکا در پایگاه نظامی عراق

هواپیمای تجسسی نیروی دریایی امریکا که از پایگاه هوایی سیگونلا در جزیره سیسیل ایتالیا پرواز می کرده، بیش از یک ساعت و نیم در نزدیکی سوریه به گردش در آمد.

در منطقه پایگاه های روسی، گشت با فاصله حدود 45 کیلومتری به ساحل سوریه انجام شد. این پرواز در ارتفاع 8.5 هزار متری بالاتر از آبهای بین المللی دریای مدیترانه انجام شد. پرواز مشابهی در نزدیکی پایگاههای روسی در سوریه روز جمعه ثبت شد.

گزارش شده است که در تاریخ 19 آپریل، یک فروند جنگنده روسی سوخو-35، که از پایگاه هوایی خیمیم در حال پرواز بوده، هنگام نزدیک شدن به پایگاههای روسی در سوریه، یک هواپیمای شناسایی امریکایی پوزیدون P-8A را بر فراز آبهای بین المللی دریای مدیترانه متوقف کرده است.

وزارت دفاع روسیه خاطرنشان كرد: خلبان جنگنده روسی پس از نزدیک شدن، شماره پرواز هواپیما و وابستگی آن با نیروی دریایی آمریكا را شناسایی كرد و او را اسكورت کرد. پس از آن هواپیماهای شناسایی امریكا مسیر پرواز را از تأسیسات نظامی روسیه تغییر دادند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала