حملۀ طرفداران «تئوری توطیه» به کارمندان مخابراتی

© Fotolia / FedericoCحملۀ طرفداران «تئوری توطیه» به کارمندان مخابراتی
حملۀ طرفداران «تئوری توطیه» به کارمندان مخابراتی - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
گفته می‌شود که طی ماه اپریل کارمندان شرکت «اوپن‌ریچ» حدود 50 بار مورد حمله قرار گرفتند.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه گاردین با نشر گزارشی ادعا می‌کند که طرفداران تئوری شیوع کروناویروس که آن را با تأثیر برج‌های شبکه مخابراتی «5جی» مرتبط می‌دانند، به مهندسان و کارمندان شرکت مخابرات «اوپن‌ریچ» حمله می کنند.

اپلیکیشن ردیاب شیوع کروناویروس در بریتانیا به فعالیت آغاز می کند - اسپوتنیک افغانستان
اپلیکیشن ردیاب شیوع کروناویروس در بریتانیا به فعالیت آغاز می کند

مردم خشمگین، کارگران این شرکت را که عمدتا در زمینه تأمین کار زیرساخت مخابراتی کار می کنند مورد اذیت و آزار قرار دادند. گفته می‌شود که طی ماه اپریل کارمندان شرکت نامبرده حدود 50 بار مورد حمله قرار گرفتند.
این درحالیست که قبل از اپیدمی کروناویروس، کارمندان این شرکت هرگز با چنین برخوردی از طرف مردم روبرو نشده بودند.
در بریتانیا از ترس اینکه از طریق برج‌های مخابراتی، کروناویروس شیوع پیدا می‌کند، دست به خراب کردن آن‌ها زدند. موارد آسیب و آتش زدن برج‌ها به ثبت رسیده است. برج‌ها در شرق انگلیس و حومه لیورپول به آتش کشیده شدند.
از اینرو، در کار شبکه ارتباطی 3 جی و 4 جی اختلال ایجاد شد. بزرگترین شرکت مخابراتی انگلیس از مشتریان خود جهت جلوگیری از خرابی و آسیب به برج های مخابراتی تقاضای کمک کرد. «هیچگونه ارتباطی بین برج های «5 جی» و شیوع ویروس «کووید -19» وجود ندارد. لطفا به ما کمک کنید به این خرابکاری ها پایان بدهیم. اگر شما شاهد حمله به کارمندان ما می شوید به ما خبر بدهید. اگر با اخبار جعلی روبرو می شوید به ما اطلاع بدهید. کمک شما برای ما خیلی مهم است».

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала