مردی با چاقوی 10 سانتی متری در سرش 26 سال زندگی کرد + تصاویر

Telegram
پزشکان چین مردی را که 26 سال با چاقویی در سر زندگی می کرد با موفقیت عمل نمودند.

به گزارش اسپونتنیک، به نقل از دیلی استار، یک مرد چینی مدت  26 سال رابا چاقوی 10 سانتی متری در سر خود سپریکرد. این کشاورز 76 ساله اظهار داشت که جنایتکاران هنگام سرقت، چاقوی ده سانتی متری را به سمت او پرتاب کردند. تیغه بسیار نزدیک به اندام های حیاتی وی در مغز قرار داشت ؛ فقط یک جراح بسیار ماهر قادر به عمل جراحی و برداشتن چاقو بود.

در زادگاه این مرد چینی، هیچ یک از پزشکان نمی توانستند این عمل پیچیده را انجام بدهند. در نتیجه، این مرد 26 ساله با چاقو در سر خود زندگی کرد و تنها با قرص مسکن می توانست خود را آرام کند.

در سال 2012 ، دو جراح مراجعه کننده به این پرونده پزشکی دشوار علاقه مند شدند. در معاینه، بیمار از بین رفتن بینایی چشم راست و فلج تقریبس چشم در سمت چپ مشاهده کرد. پزشکان کشاورز را به یک بیمارستان بزرگ در استان شاندونگ بردند.

این عمل جراحی که در دو مرحله انجام شده است توسط جراح زیبایی بینی ون زیرون و معاون رئیس بیمارستان ون بادون انجام شده است. تیم کاملی از متخصصان در معالجه بیمار حضور داشتند.

در تاریخ آپریل ، طی یک عمل دو ساعته، جراحان به راحتی این شمشیر را از سر بیمار خارج کردند. شش روز بعد، بیمار مجدداً برای تمیز کردن زخم آلودگی در سر مورد جراحی قرار گرفت. در حال حاضر ، بیمار تحت نظارت پزشکان بهبود می یابد و می تواند به طور مستقل راه برود. طبق گفته پزشکان، بینایی در چشم راست او بازگشته است.

وی گفت: "من قبلاً نمی توانستم بخندم  و همیشه سرفه می کردم. پزشکان زندگی جدیدی به من دادند. اکنون کابوس من که بیش از 20 سال به طول انجامید به پایان رسیده است."

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала