توضیح علایم غیرمنتظره حمله قلبی توسط پزشکان آلمانی

© Fotolia / Bits and Splitsتوضیح علایم غیرمنتظره حمله قلبی توسط پزشکان آلمانی
توضیح علایم غیرمنتظره حمله قلبی توسط پزشکان آلمانی  - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
متخصصان قلب و عروق آلمان درباره علایم غیر منتظره حمله قلبی قریب الوقوع توضیح دادند.
Пожилая пара пьет вино на брудершафт  - اسپوتنیک افغانستان
آیا نوشیدن قهوه و شراب بر عملکرد قلب تأثیر گذار است؟

به گزارش اسپوتنیک، متخصصان قلب و عروق از بنیاد قلب آلمان در مصاحبه با «Focus.de» هشدار دادند، که پا درد ممکن است نشان دهنده افزایش خطر حمله قلبی باشد.

به گفته این پزشکان، درد در ماهیچه پا هنگام راه رفتن، علامت نارسایی قلبی یا «بیماری ویترینی» (شخصی که مجبور می‌شود بارها در خیابان متوقف شود و وانمود می‌کند علت توقف بررسی کالاهای نمایش داده شده در ویترین مغازه‌های خیابان است) است.

علاوه بر این، پزشکان می گویند، نگرانی نیز باید از درد اطراف انگشتان در وضعیت خوابیده به پشت باشد، که هنگام ایستادن فرد از بین می رود.

متخصصان قلب و عروق توضیح می‌دهند، که چنین علایمی نشانگر آترواسکلروز (تصلب شرایین) رگهای اندام تحتانی است. در صورت بروز این علایم توصیه می‌شود فرد هر چه سریعتر زیر معاینه قلب قرار بگیرد زیرا که این امر کمک به جلوگیری از سکته قلبی می‌کند.

تصلب شرایین یا سختاک سرخرگ‌ها آترواسکلروزیس، نام یک بیماری در رگ‌ها و نوعی آرتریواسکلروزیس است، که با رسوب لیپید و کلسترول کم‌چگال بر روی دیواره داخلی سرخ‌رگ‌های با قطر متوسط و بزرگ، مشخص می‌گردد. نتیجه این فرایند تشکیل پلاک‌های فیبری-چربی (آتروما) بوده که با افزایش سن رفته رفته ازدیاد می‌یابد و موجب تنگی رگ (استنوزیس) یا دیگر عواقب می‌گردد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала