پسر رسوای ملکه انگلیس باز هم خبرساز شد

© REUTERS / Andrew Winningپسر رسوای ملکه انگلیس باز هم خبرساز شد
پسر رسوای ملکه انگلیس باز هم خبرساز شد  - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
پسر دوم ملکه انگلیس الیزابت دوم، شاهزاده اندرو، دوک یورک به فساد و سوء استفاده از موقعیت خود متهم شده است.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از Daily Mail، پسر دوم ملکه الیزابت دوم، پرنس اندرو، دوک یورک در دوره ای که به عنوان نماینده ویژه انگلیس در تجارت و سرمایه گذاری بین المللی منصوب شده بود، از موقعیت رسمی خود به نفع دوستش، سرمایه دار و میلیونر انگلیس، دیوید رولند و همچنین به نفع خودش استفاده کرد.

در این نشریه آمده است که در سفرهای رسمی ، شاهزاده اندرو بانک خصوصی Banque Havilland مستقر در لوکزامبورگ را که متعلق به خانواده رولند است ، تبلیغ کرد. علاوه بر این ، شاهزاده اسناد مخفی دولت را که می تواند به تصمیم گیری درستی برای تجارت کمک کند ، با رولند به اشتراک گذاشت. 

 پرنس اندرو همچنین به همراه رولند، یکی از مالکان شرکت Inverness Asset Management در دریای کارائیب بود (در ماه مارچ 2019 بسته شد). سهم شاهزاده 40 درصد بود. براساس گزارش دیلی میل، در جریان سفرهای رسمی، شاهزاده به افراد ثروتمند پیشنهاد کرده است که در این تجارت مشترک سرمایه گذاری کنند.

میلیاردر امریکایی پس از اتهام به قاچاق سکس، بازداشت شد - اسپوتنیک افغانستان
میلیاردر امریکایی پس از اتهام به قاچاق سکس، بازداشت شد

پرنس اندرو از سال 2001 تا 2011 به عنوان نماینده ویژه انگلیس در تجارت و سرمایه گذاری خدمت کرده است. در سالهای اخیر، دوک یورک بارها و بارها به دلیل عشق به مسافرت به سراسر جهان برای محافظت از منافع تجاری انگلیس در هواپیماهای لوکس مورد انتقاد قرار گرفته است. موشکافی فعلی در فعالیت های دوک نیز ناشی از سوالاتی است در مورد چگونگی پرداخت وی برای چنین سبک زندگی مجللی ایجاد شده است.

 شاهزاده اندرو بارها و بارها در مرکز رسوایی ها قرار گرفته است. وی اخیرا به علت رسوایی فساد اخلاقی و اتهام تجاوز جنسی به کودکان، از ایفای وظایف سلطنتی مجبور به کناره گیری شد.

علاوه بر این، شاهزاده اندرو سالها با جفری اپشتین، میلیاردر و سرمایه دار، که متهم به فروش افراد به بردگی جنسی بود، دوست بوده است. یکی از افراد درگیر در تحقیقات فعالیت های اپشتین اظهار کرده بود که در اوایل دهه 2000، وقتیکه تنها یک دختر 17 ساله  بود، تحت فشار این میلیاردر با پرنس اندرو رابطه جنسی برقرار کرده است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала