دبیر شورای امنیت ملی روسیه: در باره وضعیت افغانستان با شرکای چینایی گفتگو کردیم

© Sputnik / Grigoriy Sisoev /  /  مراجعه به بانک تصاویر دبیر شورای امنیت ملی روسیه: در باره وضعیت افغانستان با شرکای چینایی گفتگو کردیم
دبیر شورای امنیت ملی روسیه: در باره وضعیت افغانستان با شرکای چینایی گفتگو کردیم - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
پاتروشف دبیر شورای امنیت ملی روسیه با شرکای چینایی خود را مورد افغانستان مذاکرات تنگاتنگی داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، نیکولای پاتروشف، دبیر شورای امنیت ملی روسیه می گوید که با شرکای چینایی در مورد افغانستان و موضوعات مبارزه با تلاش برای انجام «انقلاب رنگی» بحث و گفتگو کردیم.

درخواست روسیه و چین از شورای امنیت سازمان ملل  - اسپوتنیک افغانستان
روسیه و چین خواستار برگزاری نشست شورای امنیت در مورد برنامه راکتی امریکا شدند

پاتروشف در مراسم افتتاح رایزنی های دوجانبه در چارچوب ساز و کار برای امنیت عمومی، عدالت و قانون و نظم در پکن روز دوشنبه گفت: امروز ما مذاکرات تنگاتنگی را انجام داده ایم. ما در مورد اوضاع افغانستان بحث کردیم و در مورد موضوعات مقابله با «انقلاب های رنگی» تبادل نظر کردیم.

ابتدا، نیکولای پاتروشف با گوو شنکونم، عضو دفتر سیاست کمیته مرکزی حزب کمونسیت چین و دبیر کمیسیون سیاسی و حقوقی کمیته مرکزی این حزب دیدار و گفتگو کرد.

به گفته منابع اطلاعاتی، اخیر سازمان های تروریستی در شمال افغانستان به شدت گسترش یافته است که قصد دارند با کمک شبه نظامیان از میان شهروندان جمهوری های آسیای میانه به کشورهای مشترک المنافع گسترش یابد. در حاضر چندین هزار شبه نظامی گروه تروریستی داعش در افغانستان فعالیت دارند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала