واکنش مولانا عبدالله به نشر نامه‌ی یوناما درمورد وی

© Photo / IEC fbمولانا محمد عبدالله، عضو کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان
مولانا محمد عبدالله، عضو کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان - اسپوتنیک افغانستان
عضو شوید
این عضو کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان می‌گوید که "تهمت" بر علیه وی از سوی "چینل" ایجادشده در یوناما انجام شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری آوا، مولانا محمد عبدالله امروز (دوشنبه، ۲۰ عقرب) در یک نشست خبری کابل گفت: چینل‌های ایجاد شده در یوناما که چندی پیش در صفحات مجازی همگانی شد، این تهمت‌ و برچسپ از سوی همان شبکه است. اشاره او به نوار صوتی از صحبت های شینکی کروخیل، عضو مجلس و تیم دولت ساز است که در آن از ایجاد یک چینل در دفتر یوناما یاد کرده است.
عبدالله افزود که مجبور است از طریق مراجع زیربط، چه داخلی و چه بین‌المللی، اقامه دعوا کند که این ادعا علیه او که با تقلب مبارزه می‌کند، چرا نشر شده است.

 تهمت زدن یوناما به مولانا عبدالله    - اسپوتنیک افغانستان
تهمت زدن یوناما به مولانا عبدالله

قبل از این گزارش‌هایی مبنی بر اینکه دفتر نمایندگی سیاسی سازمان ملل در افغانستان (یوناما) اعلام کرده که مولانا محمد عبدالله، عضو کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان، علی بشیر، مسئول مرکز معلومات این کمیسیون را "اهانت مذهبی و قومیتی" و "تهدید به مرگ" کرده است، نشر شده بود.
در نامه‌ای که یوناما به حوا علم نورستانی، رئیس کمیسیون انتخابات افغانستان فرستاده، و نسخه‌ای از آن امروز  در شبکه‌های اجتماعی همرسانی شد، آمده که مشاوران فنی پروژه حمایت از انتخابات سازمان ملل در یک جلسه شاهد این رفتار آقای عبدالله بوده‌‎اند.
تاکنون یوناما و سایر اعضای رهبری کمیسیون مستقل انتخابات این موضوع را به گونه رسمی تایید نکرده اند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала