انتقال ملیحه حسن و یک تن دیگر از کمیشنران سابق کمیسیون انتخابات از زندان به بیمارستان

© Photo / social mediaملیحه حسن، عضو پیشین کمیسیون مستقل انتخابات
ملیحه حسن، عضو پیشین کمیسیون مستقل انتخابات - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
داد ستانی کل از انتقال ملیحه حسن و حمیرا حقمل از کیشنران سابق کمیسیون های انتخاباتی برای تداوی از زندان به شفاخانه خبر می‌دهد.

به گزارش اسپوتنیک،سخنگوی دادستانی کل می‌گوید، ملیحه حسن و حمیرا حقمل دو تن از کمیشنران پیشین کمیسیون‌های انتخاباتی برای تداوی از زندان به شفاخانه منتقل شده‌اند.

جمشید رسولی ، سخنگوی دادستانی کل، شب گذشته(یک‌شنبه، 31 سنبله) با بیان این مطلب گفته است که ملیحه حسن و حمیرا حقمل، دو تن از کمیشنران پیشین کمیسیون‌های انتخاباتی که چند روز قبل در پیوند به یک قضیه انتخاباتی از جانب محکمه، محکوم به زندان گردیده بودند، برای معالجه و تداوی به شفاخانه منتقل گردیده و تحت درمان قرار دارند.

این اظهارات سخنگوی دادستانی کل در حالی مطرح شده است که شماری از بستگان ملیحه حسن و حمیرا حقمل به رسانه‌ها گفته بودند که این دو کمیشنر پیشین کمیسیون‌های انتخاباتی از بیماری رنج می‌برند، اما برای درمان به شفاخانه منتقل نشده‌اند.

این در حالی است که محکمه ابتدایی مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم سنگین فساد اداری به تاریخ ۱۲ سنبله رییس و شش کمیشنر پیشین کمیسیون مستقل انتخابات و رییس و دو کمیشنر سابق کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی را به پنج سال زندان محکوم کرده بود.

بیماری محلیحه حسن و عدم انتقال او از زندان به شفاخانه واکنش کاربران فضای مجازی افغانستان را نیز در پی داشت و این کاربران خواهان انتقال او از زندان به شفاخانه برای درمان بودند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала