ترامپ بار دیگر رسوایی جنسی بر پا کرد

© REUTERS / Jonathan Ernstترامپ
ترامپ - اسپوتنیک افغانستان
عضو شوید
یک زن معروف ستون‌نویس یکی از مجلات معروف مُد در نیویورک امریکا، دونالد ترامپ را متهم به تجاوز جنسی به خود در اواسط دهه 1990 کرد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از New York Magazine "الیزابت ژان کارول" خبرنگار و مقاله نویس امریکایی اعلام کرد که دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده امریکا حدود دو دهه پیش (اواخر سال 1995 و اوایل سال 1996) او را در اتاق لباس یک فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در نیویورک مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است. 

این زن خبرنگار که هم اکنون 76 ساله است، اعلام کرد: آقای ترامپ در داخل اتاق "لباس پوشی" در فروشگاه «برگدورف گودمن» در نیویورک به من حمله کرد. زمانی که اتاق بسته شد، او مرا مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد. من در آن زمان 52 ساله بودم.
وی در ادامه تأکید کرد: آقای ترامپ وارد فروشگاه شد و از من خواست برای خرید یک هدیه برای یکی از دوستانش به او کمک کنم. من هم که او را شناختم به او گفتم: شما همان سرمایه دار املاک هستید؟ او از من خواست لباس زنانه تنگی را که انتخاب کرده بود برایش اندازه کنم. سپس آقای ترامپ مرا تا اتاق لباس دنبال کرد و در آنجا مرا مورد آزار جنسی قرار داد. من هم به سرعت از اتاق پرو خارج شدم.
این افشاگری نخستین بار روز گذشته بوسیله روزنامه «نیویورک مگزین» منتشر شد. کارول در ادامه افزود که هرگز این اتفاق ناخوشایند را در آن زمان برای پولیس گزارش نکرده و فقط آن را برای دو نفر از دوستانش حکایت کرده است.
پس از افشای این رسوایی از سوی روزنامه نیویورک مگزین، یک مقام ارشد کاخ سفید آن را تکذیب کرد و ابراز داشت این یک داستان کاملا غلط و غیرواقعی بوده که 25 سال از وقوع آن می‌گذرد. این داستان به سادگی برای آن ساخته شده است که رئیس جمهور را بد جلوه دهد.
دونالد ترامپ هم روز گذشته به این افشاگری واکنش نشان داد و گفت: من در کل زندگی ام این زن را ندیده ام. او سعی دارد کتاب جدیدی بفروشد. این کتاب باید در بخش کتاب‌های تخیلی به فروش برسد.
ترامپ در حالی این مسئله را تکذیب می‌کند که تاکنون زنان و دختران زیادی او را به آزار و اذیت جنسی متهم کرده اند. در طول رقابت‌های انتخاباتی 2016، دست کم 20 زن او را به آزار جنسی متهم کردند.
رئیس جمهور ایالات متحده امریکا حتی پیشتر در اظهاراتی زشت و ناپسند اعلام کرده بود این زنانی که او را به آزار جنسی متهم کرده اند، آنقدر هم جذاب نبوده اند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала