شرایط لازم برای خواب کامل نام برده شد

© Fotolia / ComZealشرایط لازم برای خواب کامل نام برده شد
شرایط لازم برای خواب کامل نام برده شد - اسپوتنیک افغانستان
عضو شوید
برای یک خواب کامل باید در وقت معین به رخت خواب رفت و هر روز به وقت معین از خواب برخاست.

به گزارش اسپوتنیک، پاول کودینوف، دانشمند علوم خواب‌شناسی با ابراز نظر درمورد کشف دانشمندان بریتانیایی درمورد مدت مطلوب خواب گفت که این دانشمندان موضوع جدیدی را کشف نکرده است زیرا مدت خواب یک انسان در سطح ژنیتکی برنامه ریزه شده است: برای فردی روزانه هشت ساعت خواب کافی است، اما فرد دیگری به بیشتر از ۸ ساعت نیاز به خواب دارد. کودینوف خاطر نشان ساخت که برای یک خواب کامل اهمیت مدت کمتر کمتر از اهمیت رعایت رژیم می‌باشد.

خواب آرام باعث زیبائی و عمر طولانی می شود - اسپوتنیک افغانستان
خواب آرام باعث زیبائی و عمر طولانی می شود

این دانشمند روسی گفت: "مهم‌ترین نکته در ژن خواب، برخاستن از خواب در زمان معین می‌باشد. در این صورت انسان می‌تواند یک خواب کامل داشته باشد. در روزهای رخصتی باید در زمان معین از خواب برخیزیم".

به تاریخ ۱۶ جون نشریه بریتانیایی The Mirror گزارش داده بود که دانشمندان بریتانیایی مدت مناسب خواب برای حفظ زیبایی و حس خوب در جریان روز را اعلام کرده اند. براساس تحقیقات اخیر، مدت مناسب خواب برای حفظ صحت و زیبایی ۹ ساعت و ۱۰ دقیقه می‌باشد. به باور دانشمندان زمان مناسب برای رفتن به رخت خواب ۲۱:۴۵ و برای برخاستن ۶:۵۵ صبح است. به گفته دانشمندان، رعایت چنین رژیم خواب در برطرفی خستگی و استرس که در جریان روز جمع شده اند، کمک می‌کند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала