ناپدید شدن عجیب یک جادوگر هندی در رود گانگ

© Depositphotos.com / Vanbraunناپدید شدن عجیب یک جادوگر هندی در رود گنگ
ناپدید شدن عجیب یک جادوگر هندی در رود گنگ - اسپوتنیک افغانستان
عضو شوید
یک جادوگر هندی هنگام شعبده‌بازی در داخل رودخانه گانگ، ناپدید شد.

به گزارش اسپوتنیک، یک جادوگر هندی تصمیم گرفت تا ترفند های شعبده بازی را که او بار ها اجرا نموده بود در داخل رودخانه‌ای نشان دهد، اما هنگام اجرای این نمایش به گونه اسرارآمیزی ناپدید شد.
این جادوگر هندی که چانچال لاهیر نام داشت در تاریخ 16 جون، هنگام شعبده‌بازی در رودخانه گانگ، ناپدید شد. با گذشت 24 ساعت پولیس شهر تا هنوز برای پیدا نمودن جسد او تلاش دارد هیچگونه شواهدی به دست نیآمده.
این مرد بار ها ترفند شعبده‌بازی را دراین رودخانه معروف هند اجرا نموده بود. او با غوطه‌ور شدن در آب خود را از بند زنجیر های آهنی و از داخل یک جعبه رها می کرد. ولی این بار مرد، با زنجیر و طناب و به کمک جرثقیل به داخل آب رفت.
احتمال دارد مرد شعبده باز کدام اشتباهی را مرتکب شده باشد، اما او دوباره از آب بیرون نشد اگرچه، جادوگر قبل از غوطه ور شدن به آب ابراز داشت که او 21 سال قبل این ترفند را اجرا نموده بود. اوگفت: "اگر من بتوانم خودم را آزاد کنم، جادو خواهد بود و در غیر آن حادثه غم انگیزی رُخ خواهد داد."
در سال 2013 شعبده باز مورد حمله طرفداران خود قرار گرفت. آنها متوجه شدند دستگاهی که او از آن استفاده می کرد یک درب آسان برای باز کردن دارد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала