سفیر افغانستان در انگلستان به عنوان دیپلمات برتر آسیا و اوقیانوسیه برگزیده شد

© Stefan Ataman / بیرق انگلستان
بیرق انگلستان - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
سید طیب جواد، سفیر افغانستان در انگلیس به عنوان دیپلومات برتر آسیا و اوقیانوسیه در سال 2019 میلادی، از سوی مجله دیپلمات (Diplomat Magazine) در شهر لندن، بریتانیا برگزیده شد.

به گزارش اسپوتنیک، جایزه دیپلمات برتر سال برای آسیا و اوقیانوسیه، همه ساله از سوی این مجله مشهور (دیپلمات) در شهر لندن به دیپلمات ها و سفیرهای موفق کشورهای آسیایی و اوقیانوسیه در انگلستان، اهدا میگردد. 

این جایزه به منظور قدردانی از فعالیت ها و دستآورد های دریافت کننده های این جایزه و پاسداری از تلاش های آنها در جامعه دیپلماتیک بریتانیا، طی محفل خاصی با حضور سفیرهای کشورهای مقیم در لندن به آنان اهدا میگردد.
این جایزه معتبر، در سال 2018 میلادی به سفیر کشور جاپان در بریتانیا تعلق گرفته بود.
آقای جواد در حالی این جایزه را دریافت می کنند که وی از دو سال بدینسو به حیث سفیر افغانستان در انگلستان ایفای وظیفه میکند و در راستای نمایندگی شایسته از افغانستان و گسترش روابط این کشور با این کشور در تمامی ابعاد و ایجاد تماس نزدیک با سفیرهای کشورهای مقیم در لندن دستآورد های زیادی داشته است.
سید طیب جواد، سفیر افغانستان در انگلیس پیش از این به عنوان سفیر افغانستان در کشورهای امریکا، برازیل، کلمبیا، ارجنتاین، مکسیکو و همچنان رییس دفتر رییس جمهور پیشین افغانستان کار کرده است و در زمان کار به حیث سفیر افغانستان در امریکا چندین جایزه معتبر بین المللی دیگر را نیز به دست آورده است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала