آغاز کار فرمانده جدید ولایت بلخ

© Photo / AJF / AJFآغاز کار فرمانده جدید ولایت بلخ
آغاز کار فرمانده جدید ولایت بلخ - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
فرمانده جدید پولیس بلخ امروز شنبه رسما به کارش آغاز کرد.
محمد اجمل فایز به حیث فرمانده جدید امنیه ولایت بلخ تعیین شده است - اسپوتنیک افغانستان
محمد اجمل فایز به حیث فرمانده جدید امنیه ولایت بلخ تعیین شده است

به گزارش اسپوتنیک به نقل از آوا، وزارت امور داخله کشور «سمونوال اجمل فایز» به جای «عبدالرقیب مبارز» به حیث فرمانده جدید پولیس بلخ منصوب کرد.
 فرمانده جدید پولیس بلخ امروز شنبه (24 حمل) رسما از سوی نعمت الله حیدری پیژنوال وزارت داخله معرفی و آغاز به کار کرد.
نزدیک به یک ماه پیش «عبدالرقیب مبارز» به حیث فرمانده پولیس بلخ گماشته شده بود و این کار باعث ایجاد تنش و درگیری ها میان حکومت و افراد وابسته به عطا محمد نور والی پیشین بلخ شده بود.
حال سمونوال اجمل فایز که پیش از این به سمت فرماندهی قرارگاه وزارت امور داخله ایفای وظیفه می کرد به کرسی فرماندهی پولیس ولایت تکیه زده است.
نعمت الله حیدری پیژنوال وزارت امور داخله در مراسم معرفی آقای فایز گفت: نظر به لزوم دید وزارت امور داخله عبدالرقیب مبارز فرمانده پیشن پولیس بلخ به جای دیگر تبدیل شده است.
آقای حیدری افزود: سمونوال اجمل فایز از فرماندهان جسور، پاک نفس، دلیر است و هیچ گاه با دشمنان وطن راه سازش را نخواهد گرفت به گفته وی آقای اجمل فایز مدتی در قرارگاه وزارت داخله ایفای وظیفه نموده است.
وی به نمایندگی از وزارت امور داخله تقرر سمونوال اجمل فایز را تبریک گفت و از مردم بلخ خواست تا در تمامی امورات با آقای فایز همکاری نمایند.
همچنین رهگذر والی بلخ ضمن عرض تبریکی گفت: تغییر و تبدیل در دولت یک اصل است از سوی هم پولیس تطبیق کننده قانون و تامین کننده امنیت مردم می‌باشد وی از مردم بلخ خواست تا با آقای فایز فرمانده جدید پولیس بلخ همکاری داشته باشند.
آقای رهگذر اضافه کرد: آقای فایز اگر در‌چوکات قانون و با شجاعت پیش برود من حمایتش میکنم، وی از آقای فایز خواست تا در برابر اختطافچیان، قاتلان، زورگویان و اشخاصی که امنیت ولسوالی های ولایت بلخ را بر هم میزند مردانه ایستادگی نماید.
  

اعلامیه وزارت داخله در پیوند به مقرری فرمانده امنیه جدید ولایت بلخ - اسپوتنیک افغانستان
اعلامیه وزارت داخله در پیوند به مقرری فرمانده امنیه جدید ولایت بلخ

والی بلخ از تلاش های وزیر داخله و دفاع سپاس گذاری کرده گفت: مشکلاتی که در معرفی رقیب مبارز پیش آمده بود حل شد.
او در ادامه گفت: هر کسی که میخواهد اوضاع امنیتی شهر را بر هم بزند اگر برادر من هم باشد در مقابلش ایستادگی صورت می‌گیرد.
همچنین اجمل فایز فرمانده جدید پولیس بلخ از اعتماد رهبری وزارت داخله سپاس‌گزاری کردو به مردم بلخ اطمینان داد که برنامه های خوبی را برای تامین امنیت این ولایت روی دست خواهد گرفت و به زودترین فرصت عملی خواهد کرد.
آقای فایز با اشاره به نمایندگان مردم در شورای ملی و شورای ولایتی گفت از سفارش های که باعث اخلال امنیت می‌گردد جدا خوداری نمایند به گفته وی با آن عده از پولیس که با مجرمان هم دست هستند جدی برخورد خواهد کرد.
وی به افراد شورشگر، مسلحین غیر مسئول و مافیای مواد مخدر هشدار داد و گفت برای نابودی چنین افراد از هرگزینه کار خواهد گرفت، دیگر برای اینها در بلخ جای پای نخواهد بود  و به زودترین فرصت پولیس به دنبال آنان خواهد رفت و آنها را به پنجه قانوان خواهد سپرد.

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала