واکنش آلمان به جا به جایی راکت اسکندر روسیه

© Sputnik / Grigoriy Sisoev /  /  مراجعه به بانک تصاویر واکنش آلمان به جا به جایی راکت اسکندر روسیه
واکنش آلمان به جا به جایی راکت اسکندر روسیه - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
آلمان در حال مذاکرات محرمانه با امریکا درباره دسترسی به یک فن آوری سری است که امکان می دهد نسل جدید سیستم ضد بالستیک برای مقابله با جدیدترین جنگ افزار روسیه ساخته شود.

Ракетный комплекс Искандер-М на церемонии открытия Международного военно-технического форума АРМИЯ-2016 во Владивостоке - اسپوتنیک افغانستان
ابراز نظر ناتو در باره جابجای راکت های «اسکندر» در کالینینگراد
به گزارش اسپوتنیک به نقل از  Defense News، وزارت دفاع آلمان نوشته است: که سخن بر سر برنامه آلمانی «سیستم تاکتیکی دفاع ضدهوایی میانبرد» (TLVS) است که بر اساس «سیستم دفاع ضدهوایی میانبرد» (MEADS) شرکت امریکایی لاکهید مارتین ساخته می شود. 

نشریه Defense News تاکید می کند، که موضوع بحث بین دو کشور واگذاری «سطح ششم دسترسی» به فن آوری های امریکا است. این سطح دسترسی امکان استفاده از باصطلاح شبیه ساز رفتار راکت رهگیری MSE PAC-3 را به وجود می آورد.

این فن آوری چگونگی عملکرد راکت رهگیر در شرایط حمله دشمن را بطور دقیق نشان داده و به این ترتیب معلوم خواهد کرد که آیا این راکت خواهد توانست حمله دشمن را دفع کند یا نه.
آلمان امیدوار است با دریافت فن آوری MSE PAC-3 «سیستم تاکتیکی دفاع ضدهوایی میانبرد» (TLVS) خود از جمله رادارهای آنرا بطور محسوس مدرنیزه کرده و بتواند از جمله راکت های روسی «اسکندر» را رهگیری کند.
با این حال نشریه Defense News خاطرنشان می سازد، که در حال حاضر امریکا و آلمان درباره این مسئله به تفاهم نرسیده اند.

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала