اعتیاد عجیب یک زن به پشک او را ورشکست کرد

© Tolga Akmenاعتیاد عجیب یک زن به پشک او را ورشکست کرد
اعتیاد عجیب یک زن به پشک او را ورشکست کرد - اسپوتنیک افغانستان
عضو شوید
یک زن با انجام عمل‌های جراحی پلاستیک بیشمار که بتواند صورت خود را به شکل پشک در آورد، ورشکست شد.

پشک سیاه خون‌آشام ستارۀ انترنت شد + ویدیو - اسپوتنیک افغانستان
پشک سیاه "خون‌آشام" ستارۀ انترنت شد + ویدیو
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرنگاران جوان، ژاکلین وایلدنستین زنی است که به دلیل ظاهر عجیبش شهرت زیادی پیدا کرد. این زن با انجام عمل‌های جراحی پلاستیک بیشمار که بتواند صورت خود را به شکل پشک در آورد شناخته می‌شود. عمل‌های بیشمار جراحی پلاستیک این زن موجب شد تا او در شبکه‌های اجتماعی به زن پشکی معروف شود. اما این همه ماجرا نبود. انجام عمل‌های جراحی پلاستیک بی‌شمار ژاکلین سرانجام او را به دردسر بزرگی انداخت. او چندی پیش اعلام کرد که کاملا ورشکسته و بی پول شده است.

از دلایل اصلی ورشکستگی این زن پشکی، ولخرجی‌های او بویژه در انجام جراحی‌های پلاستیک بود. این زن که هیچ شغلی نداشت تنها دارایی اش مبلغ ۲.۵ میلیون دالر بود که توسط همسرش "آلک والدنستین" پس از جدایی ژاکلین از او در سال ۱۹۹۹ به وی پرداخت می‌شد. تمام این پول ظرف این ۲۰ سال هزینه ولخرجی‌های ژاکلین از جمله جراحی‌های بی فایده او شده بود.

این زن ۷۷ ساله در ماه می، خواهان پوشش ورشکستی از بانک شد، اما بنا به گزارش نیویورک پست میزان موجودی حساب ژاکلین در "کاتی بانک" در هنگام این درخواست صفر دالر بود. اکنون این زن نیویورکی با ۹۰۰ دالری که ماهیانه از یک موسسه تامین اجتماعی دریافت می‌کند روزگار را می‌گذراند.

ژاکلین در این مورد می گوید:- "من کار نمی‌کنم و تنها درآمد من از یک موسسه تامین اجتماعی است. من اغلب از دوستان و خانواده ام درخواست می‌کنم تا هزینه‌های مرا پرداخت کنند".

یادآوری می کنیم، که ژاکلین وایلدنستن به دلیل عمل‌های جراحی پیاپی نه تنها تمام ثروت و دارایی خود را از دست داده بلکه چهره طبیعی خود را نیز از دست داده است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала