ولادیمیر پوتین نبرد حبیب نور ماگومدوف و مک کرگور را ستود+ ویدئو

© REUTERS / Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sportsولادیمیر پوتین نبرد حبیب نور ماگومدوف و مک کرگور را ستود
ولادیمیر پوتین نبرد حبیب نور ماگومدوف و مک کرگور را ستود - اسپوتنیک افغانستان
عضو شوید
نورماگومدوف ستاره‌ی داغستانی UFC در لاس‌وگاس بر حریف ایرلندی‌اش مک‌گرگور پیروز شد. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه این پیروزی را به نور ماگومدوف تبریک گفت.

به گزارش اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، سخنگوی رئیس جمهور روسیه خبر داد که پس از مشاهده نوار ویدیویی نبرد حبیب نور ماگومدوف با ستاره ایرلندی مک گرگور ولادیمر پوتین با او تماس گرفته و پیروزی‌اش را تبریک گفته است.

نورماگومدوف در جریان مبارزه با مک‌گرگور در لاس‌وگاس مبارزه‌ی درخشانی را به نمایش گذاشت و حریف ایرلندی خود را با اقتدار شکست داد. مک‌گرگور که بعد از یک وقفه‌ی دوساله به رقابتهای MMA بازگشته بود در مقابل نورماگومدوف حرفی برای گفتن نداشت و در نهایت مجبور شد با کوبیدن دستهایش روی زمین به نشانه‌ی قبول شکست، مبارزه را به پایان برساند.  

در مبارزه‌ی این دو تنش بعد از آن آغاز شد که ماگومدوف درحالیکه در راند چهارم حریف را شکست داده بود ناگهان از رینگ بیرون رفت و سعی کرد به یکی از اعضای تیم مک‌گرگور حمله کند. چند نفر از اعضای تیم او هم وارد رینگ شده و از پشت با مشت شروع به ضربه زدن به مک‌گرگور کردند. این صحنه‌ها فضای استادیوم لاس‌وگاس را به هم ریخت و به زد و خوردهایی گسترده دامن زد.
ماگومدوف در کنفرانس مطبوعاتی خود از نقشی که در این درگیری‌ها داشته ابراز پشیمانی کرد و ضمن عذرخواهی از کمیسیون ورزشی نوادا و لاس‌وگاس گفت:" قبل از هر چیز می‌خواهم از کمیسیون ورزشی ایالت نوادا و لاس‌وگاس عذرخواهی کنم. آنچه از من دیدید شخصیت همیشگی من نیست. ولی من هم انسان هستم".
این رزمی‌کار داغستانی در ادامه توضیح داد علت عصبانیتش چه بوده و گفت مک‌گرگور و تیمش بارها و بارها با توهین‌های شخصی به او و آزارهای کلامی از خط قرمز عبور کرده و عامل اصلی عصبانیت او بوده‌اند.
ماگومدوف گفت:" او راجع به دین من، کشورم و پدرم صحبت کرد و چیزهای بدی گفت. پدر من به من آموخته که به دیگران احترام بگذارم".

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала