امریکائی ها به نقشه جهان بلدیت ندارند+ ویدئو

© Photo / Pixabayنقشه بی نام جهان
نقشه بی نام جهان - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
امریکایی ها نتوانستند حتی یک کشور را در روی نقشه نامگذاری نشده، نشان بدهند.

به گزارش اسپوتنیک، جیمی کیمل در یک برنامه تلویزیونی از شرکت کنندگان امریکایی خواست تا حداقل یک کشور را بر روی نقشه نامگذاری نشده نشان بدهند. نتایج پخش در این برنامه و در توییتر منتشر شده است.

پیشگویی فاجعه اجتناب ناپذیر برای زمین - اسپوتنیک افغانستان
پیشگویی فاجعه اجتناب ناپذیر برای زمین
بسیاری از پاسخ دهندگان در حالی که از آنها خواسته شده بود کشور خاصی را نام ببرند، به اسامی قاره ها اشاره کردند.یکی از شرکت کنندگان که موفق به پیدا کردن امریکای جنوبی شده بود، موفق به پیدا کردن کشور هندوراس واقع در امریکای مرکزی نشد. هنگامی که از یکی از شرکت کنندگان خواسته شد یکی از کشورهای اروپایی را نشان بدهد، او کشور استرالیا را نشان می دهد و سپس آفریقای جنوبی را با امریكای جنوبی اشتباه گرفته و در نهایت هیچ کشوری از این قاره ها را به یاد نمی آورد.
تنها شرکت کننده موفق در این برنامه یک دانش آموز 15 ساله و کوچکترین شرکت کننده این برنامه بود که موفق شد از 15 کشور نام ببرد.
گفنتی است جیمز کریسشن(جیمی) کیمل کمدین، صداپیشه، هنرپیشه، فیلم‌نامه‌نویس، تهیه‌کننده تلویزیونی، نوازنده، مجری و شخصیت رادیوئی امریکایی است. او مجری و خالق جیمی کیمل لایو، یک تاک شوی آخر وقت است که در شرکت پخش رسانه‌ای امریکا پخش می‌شود

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала