جوان‌ترین میلیاردر مهربان در تاریخ امریکا

© AFP 2023 / Valerie Macon / جوان‌ترین دختر میلیاردر و مهربان در تاریخ امریکا
جوان‌ترین دختر میلیاردر و مهربان در تاریخ امریکا - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
انتظار می ‌رود امسال، ثروت کایلی جنر بانوی 20 ساله امریکائی به یک میلیارد دالر برسد که دختر بسیار مهربان است و بدین ترتیب او جوان ترین میلیاردر تاریخ امریکا خواهد بود که به مریضان کمک می نماید.

به گزارش ایسنا، مجله فوربس با بیان اینکه ثروت این دختر جوان حدود 900 میلیون دالر تخمین زده می‌شود، وی را به تازگی به فهرست ثروتمندترین زنان خودساز امریکا افزوده است. انتظار می‌رود وی تا پایان امسال به مثابه جوان‌ترین میلیاردر تاریخ امریکا را از آن خود کند. پیش از وی مارک زاکربرگ- بنیان گذار فیس بوک- در سال 2008 و در سن 23 سالگی به این رکورد دست یافته بود.

یک ملیاردر مصری می خواهد جزیره ای در یونان را برای دولت مهاجران بخرد - اسپوتنیک افغانستان
یک ملیاردر مصری می خواهد جزیره ای در یونان را برای دولت مهاجران بخرد
دارائی وی اخیرأ پس از افزایش قیمت سهام گروه لوازم آرایشی طبی کایلی که توسط خود وی تاسیس شده، ارزش یافته است. ارزش این شرکت فعلاً در حدود 800 میلیون دالر تخمین زده می‌شود. وی اعلام کرده است تا پایان عمر بر این شرکت نظارت خواهد داشت و می‌خواهد پس از مرگش مدیریت این شرکت را به دخترش که اکنون پنج ماه دارد میراث بگذارد.
به جز لوازم آرایشی، او بخشی از عایدات خود را از طریق اپلیکیشن پرداخت خود کسب می‌کند. وی همچنین با شرکت‌های پوما و تاپ شاپ نیز همکاری دارد. او سه سال پیش و زمانی که تنها 17 سال داشت شرکت خود را تاسیس کرد و در تعطیلات سال نو 2016 با ارائه بسته آرایشی خود تنها در یک روز 19 میلیون دالر عاید کسب کرد. او هم چنین در سال 2017 به عنوان جوان‌ترین فرد فهرست 100 فرد مشهور امریکایی در مجله فوربس قرار گرفت.
این کارآفرین جوان گفته است دوست دارد فرد مفید و الهام بخش انسان‌های دیگر باشد. او سال گذشته حدود یک میلیون دالر به خیریه‌هایی نظیر انجمن نوجوانان سرطانی امریکا کمک کرد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала