حکایت هولناک زنده شدن یک مرد پس از مرگ

© Depositphotos.com / Buurserstraat38حکایت هولناک زنده شدن یک مرد پس از مرگ
حکایت هولناک زنده شدن یک مرد پس از مرگ - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
یک مرد جوانی که به مدت 2 دقیقه پس از مرگ زنده شد مشاهدات خود را در عالم مرگ تعریف کرد!

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از " آریانا نیوز"مردی بنام چارلی می گوید پس از مرگ مشاهدات عجیبی را تجربه کرده است. بنا به گفته این مرد او پس از یک حمله قلبی شدید به شفاخانه منتقل شد و سپس برای حدود دو دقیقه قلب او از کار ایستاد و دچار مرگ شد. به گفته چارلی پس از مرگ او وارد اتاقی به رنگ سفید شد که تمام وسایل داخل آن نیز به رنگ سفید بود. در حالی که چارلی در این اتاق روی یک چوکی چوبی قدیمی سفید رنگ نشسته بود دو مرد نیز پشت میز مقابل او حضور داشتند.
چارلی در توصیف تجربه نزدیک به مرگ خود که در سایت NDERF نشر شده گفت: در پشت این میز بزرگ، یک مرد که دارای ابهت و جذبه زیادی بود نشسته بود. در سمت راست او یک حلقه کلان وجود داشت. روی این حلقه کلان نوشته ای بود که نمی توانم به یاد بیاورم اما می دانم که برای دلیلی بسیار مهم آن حلقه در آنجا قرار داده شده بود. آن مرد و آن میز دقیقا در وسط اتاق بودند. دقیقا در سمت راست و روی یک چوکی شخصی نشسته بود که بسیار شبیه به پدرم بود. هنگامی که او شروع به صحبت کرد صدای او بطرز عجیبی شبیه به صدای پدرم بود. نمی توانم حرف های این شخص رابه یاد بیاورم اما مطمین استم که او با مردی که در پشت میز نشسته بود مشغول صحبت بود.
چارلی اضافه کرد: من اصلا حرفی نزدم. زمانی که مکالمه آن دو تمام شد مردی که در پشت میز نشسته بود رو به من کرد و گفت: تو حالت خوب خواهد شد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала