عذرخواهی شهروندان بریتانیا از روسیه

© Flickr / hjlعذرخواهی شهروندان بریتانیا از روسیه
عذرخواهی شهروندان بریتانیا از روسیه - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
شهروندان بریتانیا با ارسال نامه به سفارت روسیه در لندن از اقدامات مقامات بریتانیا در قبال مسکو غذرخواهی می‌کنند.

به گزارش اسپوتنیک، سفارت روسیه در لندن در صفحه رسمی توییتر این سفارت، تصویری یکی از نامه های شهروندان بریتانیا را منتشر کرد که با اقدامات مقامات کشورش در باره پرونده "اسکریپال" هم‌باور نبوده و اتهامات علیه روسیه را دورغ می‌داند.
یکی دیگر از شهروندان بریتانیا نوشته است: "من به نمایندگی از تمام خانواده و دوستانم به خاطر اقدامات مقامات کشورم و اتهامات دروغین علیه کشور شما (روسیه) در مورد پرونده "اسکریپال" عذرخواهی میکنم".

و همچان یکی دیگر از شهروندان بریتانیا نوشت: "من متاسفم به دلیل رفتار کشور ما در مورد پرونده "اسکریپال" من اطمینان دارم که این اقدام در جهت خدشه دار کردن اعتبار روسیه و انحراف کردن اذهان عمومی از مشکلات خود، جرائم خشونت آمیز در لندن و سایر شهرهای این کشور و سیاست ضعیف در Brexit صورت گرفته است
سرگئی اسکریپال، جاسوس بریتانیا و یولیا ، دخترش روز 4 مارچ در شهر سالزبری بریتانیا مسموم شدند. طرف بریتانیایی ادعا می کند که دولت روسیه در مسمومیت اسکریپال با ماده А234 دست داشته است اما مسکو این اتهام را اکیدا رد می کند. به دنبال بریتانیا ، چندین کشورعضو اتحادیه اروپا و همچنین امریکا، کانادا، نروژ، اوکراین ودیگر کشورها تصمیم گرفتند در رابطه با قضیه سالزبری شماری از دیپلمات های روسی را اخراج کنند.

 

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала