نابودی 52 تروریست طالب به دست نیرو های امنیتی در ولسوالی انار دره

© AP Photo / Musadeq Sadeq, Fileنابودی 52 تروریست طالب به دست نیرو های امنیتی در ولسوالی انار دره
نابودی 52 تروریست طالب به دست نیرو های امنیتی در ولسوالی انار دره - اسپوتنیک افغانستان
عضو شوید
نیروهای امنیتی و دفاعی روز گذشته برای سرکوب تروریستان طالب، عملیات گسترده نظامی را در ولسوالی انار دره ولایت فراه راه اندازی کردند.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از خبرنامه منتشره از سوی وزارت دفاع ملی، در نتیجه عملیات هوایی و زمینی نیروهای امنیتی و دفاعی در ولسوالی انار دره ولایت فراه، دستکم 52 تروریست کشته و 25 تروریست دیگر زخمی شدند.
در خبرنامه وزارت آمده است که در نتیجه این عملیات گسترده نظامی 52 تروریست طالب کشته و 25 تروریست دیگر زخمی شدند.

نیروهای امنیتی پس از آن عملیات گسترده نظامی را در ولسوالی انار دره راه اندازی کردند که طالبان توانسته بودند که کنترول این ولسوالی را به دست بگیرند.

وزارت دفاع ملی همچنان گفته است که در نتیجه حملات نیروهای هوایی ارتش ملی در ولسوالی‌های شاه‌ ولی‌کوت و پنجوایی ولایت قندهار، 11 تروریست کشته و 20 تروریست دیگر زخمی شده اند.

براساس معلومات منبع، در یک عملیات دیگر نیروهای امنیتی دفاعی در ولسوالی خاشرود ولایت نیمروز، 8 تروریست کشته و 30 تروریست دیگر زخمی شده و یک موتر آنان نیز نابود شده است.

در خبرنامه وزارت دفاع ملی همچنان آمده:"از اثر ضربات هوایی و عملیات تصفیوی نیروهای اردوی ملی در ولسوالی‌های نادعلی، مارجه و کجکی ولایت هلمند 25 تن دهشت افگن کشته، 7 تن زخمی، 2 عراده موتر، 3 عراده موتر سایکل و 5 موضع دشمن از بین برده شده اند".

براساس همین معلومات وزارت دفاع ملی، تنها در 24 ساعت گذشته و در 5 ولایت کشور (فراه، قندهار، نیمروز، هلمند و ارزگان) در نتیجه عملیات نیروهای امنیتی و دفاعی، 114 تروریست کشته و 89 تروریست دیگر زخمی شده اند.

 

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала