واکنش روسیه به رد صلاحیت ورزشکارانش

Telegram
سخنگوی شورای فدراسیون روسیه گفت، که نیاز به اصلاح سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ، کمیته بین المللی المپیک، دادگاه قضایی ورزشی وجود دارد.

دادگاه ورزش روسیه را قهرمان المپیک سوچی شناخت - اسپوتنیک افغانستان
دادگاه ورزش روسیه را قهرمان المپیک سوچی شناخت
به گزارش اسپوتنیک، والنتینا ماتوینکو سخنگوی شورای فدراسیون روسیه در اظهار نظر خود نسبت به عدم حضور ورزشکاران روسیه در بازی های ورزشی پارالمپیک 2018 واکنش نشان داد. 
ماتوینکو بر این باور است، که همزمان باید به یک سلسله اصلاحات در سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ و کمیته بین المللی المپیک، دادگاه قضایی ورزشی زد.

این مقام روس گفت:- "همزمان باید به یک سلسله اصلاحات در سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ و کمیته بین المللی المپیک، دادگاه قضایی ورزشی انجام شود. در صورت عدم رعایت چارچوب روش های دموکراتیک، نشانه هایی از انحطاط در این سازمان وجود دارد که به معنای اصلی بازی های المپیک، روح المپیک و این سازمان صدمه می زند".
او تاکید کرد، که هر سازمان دموکراتیک و دستگاه قضایی به صورت مستقل پیروی کنند.
گفتني است، بازیهای المپیک زمستانی از نهم تا بیست و پنجم فیبروری در کوریای جنوبی برگزار می شود. کمیته بین المللی المپیک در تاریخ 5 دسمبر محرومیت روسیه را از حضور در این رقابت ها اعلام کرد و به ورزشکاران روس اجازه داد تا به صورت مستقل و در صورت قرار گرفتن در زیر پرچم بی طرف در این بازیها حضور یابند.
کاروان روسیه در مجموع شامل 169 ورزشکار و 189 همراه می باشد.
یادآوری می کنیم، که کمیته بین‌المللی المپیک از دعوت برخی از مربیان تیم های ورزشی به این بازیها خودداری کرده است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала