دستگاه ام آر آی مرد هندی را بلعید و کشت

© Sputnik / Grigoriy Sisoev /  مراجعه به بانک تصاویر A technician performs an MRI scan. File photo
A technician performs an MRI scan. File photo - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
یک مرد جوان هندی تحت تاثیر نیروی مقناطیسیِ شدید دستگاه "ام آر آی" در بیمارستانی در بمبئی به داخل آن کشیده شد و بر اثر این حادثه جان خود را از دست داد.

به گزارش اسپوتنیک، راجش ماروو،32 ساله همراه یکی از بستگان سالخورده‌اش با یک مخزن فلزی اکسیژن وارد اتاق ام آر آی شد و از آنجا که ورود اشیای فلزی به داخل این اتاق هنگام روشن بودن دستگاه ام آر آی ممنوع است، این اقدام منجر به مرگ مرد جوان شد.
به گفته فردی که همراه راجش بوده یکی از پرسنل بیمارستان به اشتباه به آنها گفته که دستگاه خاموش است و اجازه ورود آنها به این اتاق را داده است. اما به محض ورود راجش به همراه کپسول فلزی به داخل اتاق و با توجه به روشن بودن دستگاه، نیروی مقناطیسی شدید آن موجب شده که قربانی با قدرت زیاد به سمت دستگاه کشیده شود.
پس از برخورد راجش ماروو با این دستگاه، بدن او شروع به خونریزی شدیدی کرد و او را به سرعت به بخش مراقبت های "ویژه" بیمارستان منتقل کردند اما به دلیل شدت ضربه، وی ظرف مدت کوتاهی پس از رسیدن به این بخش جان باخت.
پلیس هند، نگهبان، پزشک و سرپرست بخش این بیمارستان را در رابطه با این حادثه مرگبار دستگیر کرده و همچنین بیمارستان در حال بررسی جزئیات این حادثه است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала